تجهیز پلیس به دست‌افزارهای ثبت جریمه رانندگی
همراه ما باشید

تجهیز پلیس به دست‌افزارهای ثبت جریمه رانندگی

آی‌سی‌تی‌نیوز - سردار محمدحسین حمیدی از تجهیز مأموران راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ به البسه دوربین‌دار، دست‌افزارهای ثبت جریمه رانندگی و دستگاه ثبت کروکی تصادفات به صورت الکترونیک تا شش ماه آینده خبر داد.

سردار «محمدحسین حمیدی» رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ در گفت‌وگو با دفاع‌پرس، در خصوص تجهیز مأموران پلیس راهنمایی و رانندگی به دست‌افزار ثبت جریمه رانندگی و البسه دوربین‌دار اظهار داشت: البسه دوربین‌دار و دست‌افزار ثبت جریمه رانندگی با عنوان سامانه «سپهر» در دستور کار پلیس است.

وی ادامه داد: پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ به دنبال این است که قبض‌های جریمه کاغذی جمع‌آوری شود؛ همچنین با هوشمندسازی پلیس کروکی‌های کاغذی جمع‌آوری و این کار به صورت هوشمند ثبت خواهد شد.

سردار حمیدی خاطرنشان کرد: با تلاش‌های صورت گرفته امروز دست‌افزارهای ثبت جریمه در اختیار بخش‌ زیادی از مأموران قرار گرفته است و تا شش ماه آینده همه مأموران به این دست‌افزارها مجهز خواهند شد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فاتب همچنین در خصوص الحاق تجهیزات و خودروهای جدید به پلیس راهور فاتب گفت: الحاق تجهیزات و خودرو‌ها جزئی از روش‌های جاری است و به یگان‌های ناجا اضافه خواهند شد.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه