رایزنی با وزارت ارتباطات برای تامین اینترنت رایگان دانشگاه‌ها
همراه ما باشید

رایزنی با وزارت ارتباطات برای تامین اینترنت رایگان دانشگاه‌ها

آی‌سی‌تی‌نیوز - معاون آموزشی وزارت علوم از رایزنی با وزارت ارتباطات برای تامین اینترنت رایگان برای سال تحصیلی جدید خبر داد.

علی خاکی صدیق درباره این‌که آیا در سال تحصیلی جدید نیز دانشگاه‌ها از اینترنت رایگان استفاده خواهند کرد، گفت: با وزارت ارتباطات رایزنی‌های انجام دادیم قول همکاری داده‌اند و بخش انفورماتیک وزارت علوم پیگیر این موضوع است.

به گزارش مهر وی ادامه‌داد: وزارت ارتباطات قول داده‌است که با ما همراهی کند ولی این‌که آیا اینترنت برای سال تحصیلی جدید رایگان باشد و یا تخفیف داده شود هنوز قطعی نشده است چراکه این موضوع دست اپراتورها است.

معاون آموزشی وزارت علوم درباره این‌که آیا ارزیابی از میزان رضایت دانشجویان از آموزش‌های الکترونیکی در ترم جاری صورت گرفته و اینکه زیرساخت هایآموزش الکترونیکی در تمام دانشگاه ها فراهم شده است، افزود: این ارزیابی‌ توسط دفتر نظارت و ارزیابی وزارت علوم انجام می‌شودو درباره زیرساخت‌ها نیز اکثر دانشگاه ها  زیرساخت های حداقلی آموزش الکترونیکی را  فراهم کرده اند.  

وی ادامه داد: در برخی از دانشگاه‌ها این زیرساخت‌ها بهتر بوده و در برخی دیگر  از دانشگاه‌ها ضعیف‌تر است.

وی افزود: تعداد بسیار کمی دانشگاه وجود دارد که این زیرساخت‌های حداقلی را نداشته باشند اکثریت مطلق دانشگاه‌ها زیرساخت‌های حداقلی را برای آموزش الکترونیکی دارند و درحال تکمیل، بهینه‌سازی و توسعه آن هستند.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه