سایت راهور 120 با VPN کار نمی‌کند
همراه ما باشید

سایت راهور 120 با VPN کار نمی‌کند

آی‌سی‌تی‌نیوز - رئیس مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات پلیس راهور با اشاره به به‌روزرسانی سایت راهور ۱۲۰، گفت: اکنون بحث پرداخت گروهی تخلفات در این سایت میسر است.

به گزارش تسنیم سرهنگ "کرمی مصمم" درباره گزارشی مبنی بر قطعی سایت راهور 120 اظهار کرد: برای ارائه خدمات مطلوب و مناسب برای هموطنان، امکان دسترسی به سایت راهور120 صرفاً برای کاربران داخل کشور فراهم شده و امکان دسترسی به این سایت از طریق آی‌پی‌های خارج از کشور میسر نیست.

رئیس مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات پلیس راهور افزود: امکان ارائه سرویس برای کاربران داخل کشور نیز که با استفاده از VPN یا فیلترشکن فعال قصد استفاده از سایت راهور 120 را داشته باشند، مقدور نیست.

وی تصریح کرد: از زمان فعال شدن خدمات پلیس راهور در سایت راهور 120، برنامه‌های کاربردی، اپلیکیشنها و سایتهای غیرمجاز (که تعدادشان هم کم نیست) از طریق سوءاستفاده از این سایت و دریافت مبالغی از هموطنان، خدمات استعلام و پرداخت را ارائه می‌کنند.

این مقام انتظامی درباره جلوگیری از سوءاستفاده‌کنندگان ارائه دریافت این خدمات گفت: مدیریت محتوای سایت (CMS) بومی و به روز شده طراحی و در تاریخ 99/04/14 جایگزین CMS شد، پیش از آن، امکان پرداخت گروهی یا دسته‌ای تخلفات میسر نبود، در همین راستا پیغامی بالای صفحه بخش استعلام تخلفات برای هموطنان درج شده بود که به علت به روز رسانی سایت، این امکان موقتاً میسر نیست اما به صورت تکی و به همراه شماره قبض و پرداخت این امکان برای هموطنان وجود داشت.

کرمی مصمم متذکر شد: با پیگیری‌های به عمل آمده از تاریخ 99/05/05 فاز دوم مدیریت محتوا و به روزشده سایت که بحث پرداخت گروهی تخلفات است به سایت راهور120 اضافه شد و درحال حاضر هیچ مشکلی در سایت راهور120 وجود ندارد.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه