تعرفه اینترنت موبایل باید به حالت قبل بازگردد
همراه ما باشید

تعرفه اینترنت موبایل باید به حالت قبل بازگردد

آی‌سی‌تی‌نیوز - احمد توکلی گفت: افزایش قیمت بسته های اینترنتی کار نادرستی است و اصلا قابل دفاع نیست، آقایان باید توضیح دهند که چرا چنین کاری را انجام دادند ،این کار اپراتورها عقلانی نیست.

به گزارش برنا؛  احمد توکلی، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در گفت‌وگو با خبرنگار برنا در رابطه با "تخلف اپراتورها در افزایش تعرفه اینترنت" گفت: در شرایطی که مردم ناچار هستند از اینترنت برای کسب و کار آموزش و تحصیل فرزندانشان استفاده می کنند و میل، علاقه و امکانات ندارند و در شرایط اقتصادی سختی به سر می برند،  بهترین زمان برای ارایه خدمات اینترنتی است، و نباید در چنین موقعیتی شاهد افزایش قیمت تعرفه اینترنت باشیم بلکه باید قیمت‌ها کاهش پیدا کند.

او ادامه داد: افزایش قیمت بسته های اینترنتی کار نادرستی است و اصلا قابل دفاع نیست، آقایان باید توضیح دهند که چرا چنین کاری را انجام دادند ،این کار اپراتورها عقلانی نیست. 

توکلی گفت: این رفتارها مصداق بی اعتنایی به مردم است، درست نیست حکومت به مردم اعتنا نکند و احترام نگذارد زیرا در متقابلا اکرام نمی بیند. اینکه به مردم بی اعتنایی شود و برای کار خود توضیحی  ندهند رفتار اسلامی و عقلانی نیست و  با ادعای شفافیت شان کاملاً در تضاد است .

نماینده پیشین مجلس گفت: از لحاظ دینی و اسلامی این اقدام شان موجب خشم خداوند می شود. از نظر سیاسی هم باید بگویم اگر برای مردم احترام قائل نباشیم آن ها هم برای تان احترامی قائل نمی‌شوند، باید نگاه توهین‌آمیز به مردم را اصلاح کرد و به مردم توضیح داد.

توکلی افزود: اپراتورها و سهامداران آنها باید تعرفه اینترنت را به حالت قبل بازگردانند یا درباره علت چرایی آن توضیح دهند.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه