گفتگوی آنلاین پیرامون «یادگیری الکترونیکی و تاثیر آن بر جامعه»
همراه ما باشید

گفتگوی آنلاین پیرامون «یادگیری الکترونیکی و تاثیر آن بر جامعه»

آی‌سی‌تی‌نیوز - یازدهمین نشست «شب های فناوری» با موضوع « یادگیری الکترونیکی و تاثیر آن بر جامعه»، یکشنبه 5 مرداد ساعت18، به صورت گفتگوی زنده از صفحه اینستاگرام و کانال آپارات فرهنگ سرای فناوری اطلاعات پخش می شود.

به گزارش روابط عمومی فرهنگ سرای فناوری اطلاعات، این برنامه با حضور دکتر سید امید فاطمی؛ عضو هیات علمی و رییس مرکز مدیریت دانش و یادگیری الکترونیکی و رییس مرکز فناوری های دیجیتال دانشگاه تهران و کیوان نقره‌کار مجری کارشناس صدا و سیما برگزار می شود. 

ماهیت آموزش و یادگیری الکترونیکی چیست؟ جایگاه این نوع آموزش در جهان چگونه است؟  تفکر غالب در جامعه در مورد اعتبار این نوع آموزش و یادگیری،  نیازمندی‌های غیرزیرساختی کدام است؟ از جمله محورهای مورد بحث در این گفتگوی زنده به شمار می روند.
سلسله نشست های تخصصی « شب های فناوری»، با رویکرد طرح مسائل و موضوعات فرهنگی اجتماعی در حوزه  فناوری های نوین خصوصا فناوری اطلاعات و بیان نظریه ها، دیدگاه ها و یافته های پژوهشی در این زمینه با حضور متخصصان و دست اندرکاران این حوزه برگزار می شود. 
این برنامه با مشارکت کانون «شهر هوشمند» فرهنگ سرای فناوری اطلاعات به دبیری ستاره امیری متخصص شهر هوشمند اجرا می شود.
 علاقمندان می توانند برای تماشای این گفتگوی زنده و طرح سوالات خود در این زمینه به صفحه اینستاگرام یا کانال آپارت فرهنگ سرای فناوری اطلاعات به نشانی؛  itfarhangsaraمراجعه یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 66902138 تماس بگیرند. 

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه