۴۰ فرایند بخش تولید و تجارت الکترونیکی شد
همراه ما باشید

 ۴۰ فرایند بخش تولید و تجارت الکترونیکی شد

آی‌سی‌تی‌نیوز - در راستای تحقق دولت الکترونیک و تکریم ارباب رجوع، بیش از ۴۰ فرآیند اصلی بخش تولید و تجارت از قبیل صدور مجوزها، تسهیلات و... بر روی سامانه بهین یاب انجام می‌شود.

به گزارش وزارت صمت، ناهید زندی زاده در جلسه ویدئو کنفرانسی با مدیران برنامه ریزی سازمان‌های صنعت، معدن و تجارت استان‌ها افزود: همه تلاش ما این است که تمام خدمات مربوط به صنعتگران، معدنکاران و تجار در سامانه‌ها انجام شود و هیچ کس برای ارائه خدمات نیاز به حضور در ستاد وزارتخانه و یا سازمان‌های استانی نباشد.
وی اضافه کرد: در راستای توسعه دولت الکترونیک، تبادل اطلاعات با سایر دستگاه‌ها همچون توانیر، وزات کار و...، از برنامه‌های مهمی است که با اولویت بالا در حال اجرا می‌باشد و در این راستا، تفاهم نامه تبادل اطلاعات میان وزارت نیرو و وزارت کار در سال گذشته منعقد شده است.
مدیر کل آمار و فراوری داده‌ها وزارت صنعت، معدن وتجارت گفت: یکی از مهمترین اقدامات ما، تهیه آمار کالا‌های منتخب صنعتی و معدنی است که تلاش می‌کنیم تا این آمار‌ها را با سرعت و دقت به روز کرده تا مورد استفاده سیاستگذاران و برنامه ریزان کشور قرار گیرد.
وی تاکید کرد: از سازمان‌های صمت استان‌های می‌خواهیم موضوع آمار‌های تولید کالا‌های منتخب و خصوصا کالا‌های بهداشتی مرتبط با مقابله با بیماری کرونا را با جدیت دنبال کنند.
مدیرکل آمار و فراوری داده‌ها همچنین گفت: ارتقاء سیستم‌های موجود و استاندارد سازی آنها، از جمله برنامه‌های سال جاری این دفتر است.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه