فراکسیون رسانه و فضای مجازی مجلس تشکیل شد
همراه ما باشید

فراکسیون رسانه و فضای مجازی مجلس تشکیل شد

آی‌سی‌تی‌نیوز - سخنگوی فراکسیون رسانه و فضای مجازی مجلس شورای اسلامی از برگزاری انتخابات هیئت رئیسه فراکسیون رسانه و فضای مجازی خبر داد.

محمد سرگزی در گفت‌وگو با خانه ملت با اشاره به جلسه روز چهارشنبه (25 تیر ماه ) فراکسیون رسانه و فضای مجازی، گفت: در این جلسه، انتخابات هیئت رئیسه فراکسیون برگزار شد و بر اساس آن سید نظام‌الدین موسوی نماینده مردم تهران به عنوان رئیس فراکسیون، لطف‌الله سیاهکلی نائب رئیس، معین الدین سعیدی نماینده چابهار و محمد رشیدی نماینده مردم کرمانشاه به عنوان دبیران فراکسیون و محمد سرگزی نماینده مردم زابل نیز به عنوان سخنگوی انتخاب شدند.  

سخنگوی فراکسیون رسانه و فضای مجازی مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از فرصت‌ها و ظرفیت‌های بسیار خوب مجلس شورای اسلامی دوره یازدهم حضور نمایندگانی است که در حوزه رسانه به صورت تجربی، علمی و آکادمیک کار کرده‌اند. از این رو امیدواریم با حضور این افراد روزهای نوید بخشی را در حوزه رسانه و فضای مجازی کشور شاهد باشیم.

عضو کمیسیون عمران مجلس با تاکید بر اینکه نگاه فراکسیون رسانه و فضای مجازی ارتباط سازنده و تعاملی با اصحاب رسانه است، افزود: این فراکسیون با همکاری و همفکری اعضا و اصحاب رسانه با هدف رفع خلا‌های قانونی درحوزه رسانه و فضای مجازی ورود جدی به این حوزه خواهد داشت.

نماینده مردم زابل ،زهک، هیرمند، نظارت را از وظایف اصلی نمایندگان دانست و افزود: امروز در حوزه رسانه‌ و فضای مجازی کشور نابسامانی و بهم‌ریختگی مشاهده می‌شود که با همراهی و کمک گرفتن از اصحاب رسانه و اعضای فراکسیون، مشکلات و مسائل این حوزه احصا شده و با استفاده از ضوابط قانونی ساماندهی مناسبی در این حوزه انجام خواهد شد.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه