جزییات آتش‌سوزی در پاساژ علاءالدین تهران
همراه ما باشید

جزییات آتش‌سوزی در پاساژ علاءالدین تهران

آی‌سی‌تی‌نیوز - سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از وقوع حریق در پاساژ علاءالدین تهران خبر داد.

جلال ملکی اظهار کرد: ساعت ١١:٢٣ دقیقه روز قبل وقوع حریق در پاساژ علاءالدین به سامانه ١٢۵ سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری  تهران اطلاع داده شد که بلافاصله یک ایستگاه به محل اعزام شد. 

وی ادامه داد: آتش نشانان در محل مشاهده کردند که بخشی از سیم های برق داخل سقف کاذب در طبقه اول دچار حریق شده و آژیرهای خطر را به صدا در آورده اند اما پرسنل دوره دیده این ساختمان با تجهیزاتی که در اختیار داشتند، حریق را اطفا کردند. 

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران گفت: آتش نشانان بازدیدهای لازم را از محل انجام دادند و ضمن تخلیه دود محل را ایمن سازی کردند. 

ملکی با تاکید بر اینکه پاساژ علاءالدین در این سالها اقدامات بسیار خوبی برای ایمن سازی انجام داده است، افزود: ایمن سازی ساختمان و مجهز کردن آن به سیستم های اعلام و اطفای حریق می تواند از وقوع حوادث گسترده جلوگیری کند. حریقی که امروز رخ داد و توسط پرسنل خود این مرکز تجاری اطفا شد، یکی از تأثیرات مثبت ایمن سازی است که شاهدش بودیم. 

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران گفت: با نصب تجهیزات اعلام و اطفاء، آموزش دیدن پرسنل و ... می توان صدمات جانی و خسارات ناشی از حریق را به اندازه چشمگیری کاهش داد. 

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه