آذری‌‌جهرمی پاسخگوی قیمت اینترنتی باشد
همراه ما باشید

آذری‌‌جهرمی پاسخگوی قیمت اینترنتی باشد

آی‌سی‌تی‌نیوز - عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس از پیگیری چرایی گران‌فروشی بسته‌های اینترنت توسط برخی اپراتورها در این کمیسیون با حضور وزیر ارتباطات خبر داد.

الله‌وردی دهقانی در گفتگو با آنا، با انتقاد از گران‌فروشی و دزدی احتمالی از بسته‌های اینترنت توسط برخی اپراتورها، گفت: متاسفانه طبق بررسی‌های انجام شده افزایش بیش از ۱۰۰ درصدی نرخ اینترنت برای برخی از اپراتورها اثبات شده است.

وی با تأکید بر اینکه کمیسیون صنایع و معادن مجلس در جلسه‌ای با حضور وزیر ارتباطات به گران‌فروشی بسته‌های اینترنت و موضوع دزدی از حجم بسته‌ها ورود خواهد کرد، افزود: گران‌فروشی‌های اخیر اپراتورها نگرانی‌های عدیده‌ای را ایجاد کرده، از این رو باید وآذری‌جهرمی پاسخگو باشد.

نماینده مردم ورزقان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اگر تخلف اپراتورها مشخص شود باید وجوه مردم بازگردانده شوند، تصریح کرد: کمیسیون صنایع و معادن مجلس با دعوت از وزیر، این موضوع را در اولویت کاری خود قرار داده و به‌زودی پس از استماع توضیحات آذری‌جهرمی نتیجه را به اطلاع عموم خواهد رساند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی یادآور شد: باید ببینیم که افزایش تعرفه‌های اینترنت از سوی اپراتورها با اخذ مجوزهای لازم بوده یا خیر و در خصوص دزدی احتمالی از بسته‌ها نیز باید تیم کارشناسی در این باره نظر بدهد.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه