ردپای مرور وب خود را با مرور گر جدید اوپرا مخفی نگه دارد
همراه ما باشید

ردپای مرور وب خود را با مرور گر جدید اوپرا مخفی نگه دارد

ردپای مرور وب خود را با مرور گر جدید اوپرا مخفی نگه دارد

آی‌سی‌تی‌نیوز - از جمله مهم‌ترین قابلیت‌های این نسخه، می‌توان به Private Mode اشاره کرد. حالت مرور مخفی به طور همزمان برای نسخه‌های iOS و اندروید این مرورگر ارائه شده که به شما اجازه می‌دهد بدون گذاشتن ردپایی از تاریخچه مرور سایت‌ها، در اینترنت به جستجو بپردازید. ضمنا در این حالت ترکرهای تبلیغاتی دیگر نمی‌توانند شما را دنبال کنند.

از جمله مهم‌ترین قابلیت‌های این نسخه، می‌توان به Private Mode اشاره کرد. حالت مرور مخفی به طور همزمان برای نسخه‌های iOS و اندروید این مرورگر ارائه شده که به شما اجازه می‌دهد بدون گذاشتن ردپایی از تاریخچه مرور سایت‌ها، در اینترنت به جستجو بپردازید. ضمنا در این حالت ترکرهای تبلیغاتی دیگر نمی‌توانند شما را دنبال کنند.

برای دسترسی به حالت مخفی اپرا تاچ، کافیست روی آیکن سه نقطه‌ای گوشه بالا و سمت راست صفحه اشاره کرده و گزینه Private Mode را انتخاب کنید. با این کار، رنگ پس‌زمینه مرورگر تیره شده و لوگوی یک روح ظاهر می‌شود تا بدانید که وارد این حالت شده‌اید.

از دیگر کاربردهای حالت مخفی به جز پاک کردن ردپای مرور وب و حفاظت شما در برابر ترکرها این است که می‌توانید برای ورود به یک سرویس اینترنتی، از اطلاعاتی استفاده کنید که در حالت مرور نرمال استفاده نمی‌کردید.

با این وجود باید بدانید که حالت مخفی شما را از رئیس‌تان یا شرکتی که از آن اینترنت می‌گیرید مخفی نخواهد کرد. بنابراین همچنان می‌توانند صفحات اینترنتی که بازدید می‌کنید را مشاهده کنند.

اپرا تاچ هم اکنون برای iOS و اندروید در دسترس است و به غیر از قابلیت‌هایی که گفتیم، امکانات خوب دیگری مثل حفاظت شما در برابر حملات کریپتوجکینگ (ماین شدن بدون آگاهی)، همگام‌سازی آنی با نسخه دسکتاپ مرورگر و افزونه ضد تبلیغات بومی را نیز ارائه می‌کند. همچنین جستجوی سریع و QR Code خوان درون‌برنامه‌ای هم از دیگر قابلیت‌های این مرورگر هستند.

درباره نویسنده

سینا مظفری مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه