ارسال پرونده‌ها به سازمان تعزیرات الکترونیکی می‌شود
همراه ما باشید

ارسال پرونده‌ها به سازمان تعزیرات الکترونیکی می‌شود

آی‌سی‌تی‌نیوز - سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی در نشست خبری امروز خود از ارسال الکترونیکی تمام پرونده‌های کشف شده از سوی دستگاه‌های حکومتی مختلف به سازمان تعزیرات خبر داد.

رئیس سازمان حمایت چندی پیش از سیستمی شدن پرونده‌های ارسالی به سازمان تعزیرات خبر داد که در نشست امروز یاسر رایگانی میزان پیشرفت این طرح را جویا شدیم.

رایگانی در پاسخ به میزان پیشرفت ارسال الکترونیکی پرونده‌ها به سازمان تعزیرات، اظهار داشت: تلاش سازمان تعزیرات به عنوان یکی از دستگاه‌های همکار ستاد مقابله با قاچاق کالا و ارز این است که همه پرونده‌هایی که از سوی تمام مراجع نظارتی به سازمان ارسال می‌شود به صورت سیستمی بیاید که سازمان حمایت اولین سازمانی است که به صورت سیستمی ارسال می‌کند.

اتحادیه‌ها، بازرسین صنعت، معدن و تجارت، نیروی انتظامی، گمرک و وزارت اصلاعات نیز باید پرونده‌های خود را به صورت الکرتونیکی ارسال کنند.
بستر و اقدامات زیادی از آن فراهم شده است که همه پرونده‌های مراجع کاشف به سازمان تعزیرات به صورت الکترونیکی باشد.

به گزراش خبرگزاری صنایع، سخنگوی سازمان‌تعزیرات حکومتی در پایان پیرامون مزایای ارسال الکترونیکی پرونده‌ها به سازمان تعزیرات، اظهار داشت:
افزایش سرعت رسیدگی، افزایش شفافیت در پرونده‎‌‌ها و عدم امکان دخل و تصرف در پرونده‌ها و جود ندارد و همچنین خود متخلف و مجرم نیز با کد رهگیری که از طریق سامانه در اختیار دارد می‌تواند به صورت الکترونیکی از روند پروند خود آگاه و پرونده‌هایی که به سازمان تعزیرات ارسال می‌شود را در اختیار داشته باشد

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه