درآمد میلیاردی باشگاه پرسپولیس از اینستاگرام!
همراه ما باشید

درآمد میلیاردی باشگاه پرسپولیس از اینستاگرام!

آی‌سی‌تی‌نیوز - سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره استفاده از برند باشگاه پرسپولیس در فضای مجازی گفت: در اوضاع بحرانی و اقتصاد بیماری که داریم به ما کمک می شود.

مهدی رسول پناه که به تازگی دوران قرنطینه خانگی خود به دلیل ابتلا به بیماری کرونا را پشت سر گذاشته است، گفت: روز گذشته تست مجدد گرفتم و فهمیدم جواب آن منفی است، به همین خاطر از امروز در ساختمان باشگاه حاضر شدم. فکر می کنم وقتی که برای عیادت از محمد انصاری به بیمارستان رفته بودم، کرونا گرفتم.

رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس که با رادیو تهران گفتگو می کرد، افزود: تمام اعضای خانواده ام کرونا گرفته اند، مادرم در بخش آی سی یو است. متأسفانه اصلا بحث کرونا جدی گرفته نمی شود. چون در جریان هستم باید بگویم یک تخت خالی هم در بیمارستان ها نیست. همین ماسک هم که می زنیم، اکتفا نمی کند.

وی درباره رسیدگی به امور باشگاه پرسپولیس در دوران قرنطینه تصریح کرد: کارهای پرسپولیس را در همین مدت هم پیگیر بودم. راننده باشگاه می آمد تا اسناد مرتبط با بنده را امضا کنم. واقعیت این است که بعضی اوقات قرنطینه را رعایت نمی کردم و با حفظ پروتکل های بهداشتی، برای حل برخی مسائل شخصا بیرون می رفتم!

رسول پناه درباره اختلاف بین بازیکنان و ذی حساب باشگاه افزود: طبق مصوبه داخلی باشگاه، ذی حساب باید چک ها را به همراه مدیرعامل امضا کند و ما نیز از وزارت امور اقتصادی و دارایی خواستیم تا ذی حساب معرفی کنند. این موضوعی کمی زمان بر بود و من از اختیارات قانونی خودم استفاده کردم تا ذی حساب چک های مربوطه را امضا کند.

وی تأکید کرد: هیچ بحث و جدلی نبود. حقوق کارمندان هم پرداخت شد. امروز نیز پاداش بُردهای نیم فصل دوم را به حساب اعضای تیم واریز می کنیم.

سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره آخرین وضعیت علیرضا بیرانوند تصریح کرد: او بایستی تا ۲۵ اسفندماه سال گذشته در تست پزشکی آنتورپ شرکت می کرد و از ۱۱ تیرماه امسال نیز به تمرین تیم بلژیکی می رفت. برای اینکه التهابی در قرارداد بیرانوند به وجود نیاید، به تعهداتمان عمل کردیم.

وی افزود: از فیفا استعلام گرفتیم و آنها گفتند با توجه به بیماری کرونا که در سرتاسر جهان به وجود آمده است، او می تواند توافقی تا پایان فصل پرسپولیس را همراهی کند اما برای اینکه مشکلی پیش نیاید، به باشگاه آنتورپ که برای او بایستی بلیت سفر تهیه کنند، اعلام کردیم که از بیرانوند استفاده نمی کنیم.

رسول پناه درباره تست مثبت کرونای برخی اعضای تیم های فوتبال استقلال تهران و فولاد گفت: امیدوارم سلامتی به آنها بازگردد. سازمان لیگ باید راستی آزمایی کند. چند آزمایشگاه معتبر را معرفی کنند تا تیم ها در آنجا کنترل شوند.

وی درباره احتمال لغو ادامه بازی های لیگ برتر افزود: فوتبال نسبت به سایر مشاغل و صنوف خطر کمتری دارد. وقتی آنها کارشان را دنبال می کنند، فوتبال هم باید ادامه پیدا کند اما سازمان لیگ باید نظارت دقیقی نسبت به اجرای پروتکل های بهداشتی داشته باشد. به نظرم اگر نظارت دقیق وجود داشته باشد و عوامل اجرایی و اداری بازی ها رعایت کنند، بالای ۷۵ درصد سلامتی در طول مسابقات خواهیم داشت.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سئوال که آیا حاضر به لغو بازی ها بدون اعلام تیم قهرمان است؟گفت: تابع سازمان لیگ هستیم اما خودتان هم می دانید که پرسپولیس قهرمان است. همین دو بازی را هم برده‌ایم و با شرایطی که برای سایر تیم ها به وجود آمده است، با دو الی سه بُرد دیگر قهرمانی‌ ما قطعی خواهد شد. ما دوست داریم در زمین مسابقه قهرمان شویم تا سازمان لیگ بخواهد آن را اعلام کند.

وی درباره استفاده از برند باشگاه پرسپولیس در فضای مجازی گفت: در اوضاع بحرانی و اقتصاد بیماری که داریم به ما کمک می شود. قراردادی با کارگزار داریم که طبق آن قرارداد اختیارات تبلیغات در فضای مجازی به یک شرکتی واگذار شده است و در حال درآمدزایی هستیم. ماهانه ۲ میلیارد تومان به حساب باشگاه از این طریق واریز می شود. تمام این صحبت ها شیطنت است. قبلا آقایان استفاده می کردند و یک ریال هم درآمدزایی نداشتیم.

رسول پناه درباره مشکل به وجود آمده در پرداخت مبلغ رضایت نامه یحیی گل محمدی به باشگاه شهرخودرو و مشکلی که گفته بود در این قرارداد وجود دارد، خاطرنشان کرد: قرارداد یحیی از نظر شکلی مشکل داشت نه ماهیتی. قرار شد دوستانی از نهادهای نظارتی ورود کنند. امیدوارم با مصوبه هیئت مدیره بتوانیم از شرمندگی این باشگاه دربیاییم.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه