واگذاری ۵۰۰ درگاه پرداخت در پلدختر
همراه ما باشید

واگذاری ۵۰۰ درگاه پرداخت در پلدختر

واگذاری ۵۰۰ درگاه پرداخت در پلدختر

آی‌سی‌تی‌نیوز - واگذاری ۵۰۰ درگاه پرداخت (پز بانکی) برای اصناف و راه اندازی بالن بحران با سیستم وای فای برای پوشش رایگان اینترنت بخشی از شهر از جمله اقدامات وزارت ارتباطات در پلدختر است.

واگذاری ۵۰۰ درگاه پرداخت (پز بانکی) برای اصناف و راه اندازی بالن بحران با سیستم وای فای برای پوشش رایگان اینترنت بخشی از شهر از جمله اقدامات وزارت ارتباطات در پلدختر است.

با حضور آذری جهرمی وزیر ارتباطات در یکی از ساختمان‌های مخابرات پلدختر و پیگیری لحظه  به لحظه برقراری ارتباطات این شهر و روستاهای اطراف، به حالت عادی بازگشت.

اغلب تأسیسات و زیرساخت‌های مخابراتی و ارتباطی در شهر پلدختر و روستاهای اطراف از بین رفته‌اند و ایجاد این  زیرساخت‌ها در کوتاه زمان امکانپذیر نیست با این حال با ابتکار و اهتمام شبانه روزی مهندسان ارتباطات و مخابرات، وضعیت ارتباطات در این شهر و روستاهای اطراف به سمت ثبات پیش می‌رود.

در حال حاضر برای سرعت و سهولت کارها اقدامات زیر انجام شده است.

ایجاد و اختصاص دو پرت پر ظرفیت به اپراتورهای اول و دوم برای راه اندازی اینترنت پر سرعت نسل ۳ و ۴ که امروز عملیاتی خواهد شد؛ راه اندازی تلفن‌های بی‌سیم ثابت برای تمامی مراکز حساس درگیر در بحران به منظور ایجاد ارتباط سریع میان مراکز حساس؛ واگذاری تعداد ۵۰۰ درگاه پرداخت (پز بانکی) برای اصناف؛ راه اندازی بالن بحران با سیستم وای فای برای پوشش رایگان اینترنت بخشی از شهر؛ آغاز توزیع هزار بسته حمایتی مواد غذایی با اهتمام پست بانک.

درباره نویسنده

نادر  نینوایی

نادر نینوایی مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه