مشکلات پروژه های مشترک وزارت ارتباطات و مخابرات رفع می شود
همراه ما باشید

مشکلات پروژه های مشترک وزارت ارتباطات و مخابرات رفع می شود

آی‌سی‌تی‌نیوز -  سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان در دیدار با سرپرست مخابرات منطقه این استان، مسائل و مشکلات پیش روی پروژه های توسعه ای را مورد بحث قرار داد و خواستار رفع مشکلات ​پیش روی ​پروژه های مشترک شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان، حامد سرائی سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان در دیدار  با همایون دلجویی سرپرست مخابرات منطقه زنجان با اشاره به اهمیت و حساسیت مشکلات مشترکین ADSL گفت: با توجه به افزایش میزان تقاضا در استفاده از اینترنت که بهتر است به سوی اینترنت ثابت سوق داده شود، لازم است توجه ویژه به مشترکین اینترنت ADSL در سطح استان صورت پذیرد.

وی افزود: اقبال کاربران در افزایش پهنای باند مصرفی استان را در ایام شیوع کرونا شاهد بوده ایم و همین موضوع وزارت ارتباطات را بر آن داشت پهنای ورودی استان را تا 40 درصد افزایش دهد.

سرائی گفت: انتظار می رود پایداری ارتباطات سیار همراه اول به خصوص به هنگام قطعی برق افزایش یابد.
رییس شورای مدیران اداره کل ارتباطات استان زنجان، توسعه خدمات محتوایی بر روی شبکه ملی اطلاعات را از ضروریات عصر دیجیتال خواند و ضمن بیان انتظار خود در سرعت بخشیدن به اجرای پروژه اتصال مدارس به شبکه ملی اطلاعات با همکاری اداره کل آموزش و پرورش، این پروژه با هدف رسالت اجتماعی وزارت ارتباطات برای ایجاد عدالت دیجیتال حتی در روستاها اعلام کرد:

حامد سرائی با اشاره به اجرای فاز اول توسعه شبکه ارتباطات روستایی (تار) مبتنی بر فیبر نوری گفت: از مزایای اجرای این طرح، توسعه و ارتقا ظرفیت زیرساخت ارتباطی در روستاها است و زمینه توسعه ارتباطات پهن باند در روستاها را فراهم می کند.

وی افزود: همه دستگاه های زیر مجموعه در استان باید با همدلی، جدّیت و پشتکار، نسبت به رفع مشکلات مردم اقدام کنند تا بتوان مطابق برنامه های وزارت ارتباطات قدم برداریم و روز به روز پیشرفت کشور و استان را شاهد باشیم.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه