قطع ارتباط مخابراتی در شمیرانات
همراه ما باشید

قطع ارتباط مخابراتی در شمیرانات

قطع ارتباط مخابراتی در شمیرانات

آی‌سی‌تی‌نیوز - رئیس اداره مخابرات بخش رودبار قصران شهرستان شمیرانات از اعزام نیروهای کمکی مخابرات تهران به این بخش برای بررسی قطعی ارتباط مخابراتی تلفن همراه و ثابت خبر داد.

رئیس اداره مخابرات بخش رودبار قصران شهرستان شمیرانات از اعزام نیروهای کمکی مخابرات تهران به این بخش برای بررسی قطعی ارتباط مخابراتی تلفن همراه و ثابت خبر داد.

مجید سردآشتیانی روز پنجشنبه اظهار کرد: ارتباط مخابراتی مناطق زایگان به فشم، فشم به رودک، رودک به لواسان، امامه به راحت آباد و شمشک به میگون از عصر روز گذشته دچار مشکل شده و در تلاش هستیم تا مشکل قطعی ارتباط مخابراتی تلفن همراه و ثابت این مناطق را تا پایان امروز برطرف کنیم.
وی تصریح کرد: سیلاب و ریزش کوه پس از بارندگی های شدید روز دوشنبه زمین های سست در برخی مناطق بخش رودبار قصران را فرو ریخت و منجر به قطعی ارتباط مخابراتی این منطقه شد.
سرد آشتیانی افزود: سیلاب به زیرساخت های این منطقه آسیب جدی وارد کرده و اکنون نیروهای امدادی شرکت گاز، برق و شهرداری در حال بازسازی و ترمیم زیرساخت های این حوزه هستند.
بارش شدید باران، تگرگ و طغیان رودخانه جاجرود در روز دوشنبه هفته جاری در سطح شهرستان شمیرانات بویژه بخش رودبار قصران متشکل از شهرهای اوشان، فشم، میگون و شمشک منجر به سیلاب، آب گرفتگی، ریزش کوه و بهمن، انسداد جاده ها، رانش زمین و ... شد؛ این حادثه خسارت جانی به همراه نداشت اما به زیرساخت های شهرستان آسیب جدی وارد کرده است.
شهرستان شمیرانات با آب و هوایی کوهستان متشکل از شهر شمیران و دو بخش لواسانات و رودبار قصران با جمعیتی افزون بر 600 هزار نفر در شمال و شمال شرقی تهران واقع شده است.

درباره نویسنده

نادر  نینوایی

نادر نینوایی مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه