همراه ما باشید

قطع ارتباط مخابراتی در شمیرانات

قطع ارتباط مخابراتی در شمیرانات

رئیس اداره مخابرات بخش رودبار قصران شهرستان شمیرانات از اعزام نیروهای کمکی مخابرات تهران به این بخش برای بررسی قطعی ارتباط مخابراتی تلفن همراه و ثابت خبر داد.

مجید سردآشتیانی روز پنجشنبه اظهار کرد: ارتباط مخابراتی مناطق زایگان به فشم، فشم به رودک، رودک به لواسان، امامه به راحت آباد و شمشک به میگون از عصر روز گذشته دچار مشکل شده و در تلاش هستیم تا مشکل قطعی ارتباط مخابراتی تلفن همراه و ثابت این مناطق را تا پایان امروز برطرف کنیم.
وی تصریح کرد: سیلاب و ریزش کوه پس از بارندگی های شدید روز دوشنبه زمین های سست در برخی مناطق بخش رودبار قصران را فرو ریخت و منجر به قطعی ارتباط مخابراتی این منطقه شد.
سرد آشتیانی افزود: سیلاب به زیرساخت های این منطقه آسیب جدی وارد کرده و اکنون نیروهای امدادی شرکت گاز، برق و شهرداری در حال بازسازی و ترمیم زیرساخت های این حوزه هستند.
بارش شدید باران، تگرگ و طغیان رودخانه جاجرود در روز دوشنبه هفته جاری در سطح شهرستان شمیرانات بویژه بخش رودبار قصران متشکل از شهرهای اوشان، فشم، میگون و شمشک منجر به سیلاب، آب گرفتگی، ریزش کوه و بهمن، انسداد جاده ها، رانش زمین و ... شد؛ این حادثه خسارت جانی به همراه نداشت اما به زیرساخت های شهرستان آسیب جدی وارد کرده است.
شهرستان شمیرانات با آب و هوایی کوهستان متشکل از شهر شمیران و دو بخش لواسانات و رودبار قصران با جمعیتی افزون بر 600 هزار نفر در شمال و شمال شرقی تهران واقع شده است.

درباره نویسنده

نادر  نینوایی

نادر نینوایی مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه

مطالب مشابه هفته نامه عصر ارتباط