قاچاقچی مکالمات تلفنی در پایتخت دستگیر شد
همراه ما باشید

به اتهام خسارت 20 میلیارد ریالی به مخابرات

قاچاقچی مکالمات تلفنی در پایتخت دستگیر شد

آی‌سی‌تی‌نیوز - رئیس پلیس فتا پایتخت از دستگیری یک قاچاقچی مکالمات تلفنی خبر داد و افزود: این متهم 20 میلیارد ریال خسارت به شرکت ارتباطات زیرساخت تحمیل کرده است.

سرهنگ داوود معظمی گودرزی به پایگاه خبری پلیس، گفت: متهم با استفاده از روش های مختلف مثل تغییر کابل کشی های مخابراتی سعی در پنهان کردن این عمل مجرمانه داشت که در نهایت شیوه مجرمانه وی شناسایی شد.
گودرزی افزود: در تحقیقات اولیه مشخص شد، متهم با استفاده از شیوه انتقال تماس های تلفنی اینترنتی از خارج به داخل کشور با 28 خط فعال مکالمات تلفنی را قاچاق و از پهنای باند بین الملل سوءاستفاده کرده است. وی بیان کرد: با هماهنگی مرجع قضایی و تحقیقات میدانی متهم در مخفیگاهش دستگیر و به همراه تجهیزات مخابراتی و رایانه ای به پلیس فتا انتقال یافت. وی در ابتدا منکر جرم ارتکابی بود، اما پس از مواجه شدن با ادله و مستندات لب به اعتراف گشود. رئیس پلیس فتا پایتخت به شهروندان توصیه کرد: در صورتی که متوجه تغییرات محسوسی در مبلغ مندرج در قبض تلفن خود شدند مراتب را سریعا به شرکت ارتباطات زیرساخت اعلام تا پس از بررسی و تایید، در صورت لزوم برای بررسی بیشتر به پلیس فتا ارسال شود.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه