امکان برگزاری انتخابات الکترونیکی وجود دارد
همراه ما باشید

امکان برگزاری انتخابات الکترونیکی وجود دارد

آی‌سی‌تی‌نیوز - نماینده مردم ابهر و خرمدره در مجلس گفت: در حوزه امنیت سایبری درحدی پیشرفت کرده‌ایم که بتوانیم امنیت انتخابات الکترونیکی را تامین کند.

حسن شجاعی علی‌‎آبادی در گفت‎‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص امکان الکترونیکی شدن دور دوم انتخابات مجلس یازدهم، اظهار داشت: با برگزاری انتخابات الکترونیکی موافق هستم اما مشروط به اینکه امنیت برگزاری لازم انتخابات الکترونیکی تامین شود.

نماینده مردم ابهر و خرمدره در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: پیشرفت‌هایی که داریم به لحاظ فنی می‌تواند به ما کمک کند تا بتواینم انتخابات را الکترونیکی برگزاری کنیم.

وی با اشاره به پیشرفت‌های حوزه سایبری، افزود: در حوزه امنیت سایبری درحدی پیشرفت کرده‌ایم که امنیت انتخابات را تضمین کند.

شجاعی علی‌آبادی ادامه داد: از نهادهای‌متولی در این زمینه مانند شورای نگهبان می‌خواهم که از هم اکنون تمرکز جدی بر موضوع برگزاری انتخابات تماما الکترونیکی داشته باشند.

این نماینده مردم در دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی گفت: جوانان مومنی که در حوزه فضای مجازی کارهای فرواوانی به لحلظ فنی و امنیتی انجام داده‌اند باید طی فراخوانی بسیج کنند تا در زمینه برگزاری انتخابات تماما الکترونیکی تلاش کنند.

نماینده مردم ابهر و خرمدره در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: با برگزاری انتخابات الکترونیکی هزینه‌ها کاهش یافته و سرعت برگزاری انتخابات الکترونیکی تا حد بسیار زیادی افزایش می‌یابد./

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه