قطع ارتباط موبایل ئ تلفن در پلدختر
همراه ما باشید

قطع ارتباط موبایل ئ تلفن در پلدختر

قطع ارتباط موبایل ئ تلفن در پلدختر

آی‌سی‌تی‌نیوز - سیل موجب قطع راه‌های ارتباطی و مخابراتی با پل‌دختر شده و گفته می‌شود برخی شهروندان در محاصره سیل بوده و برای حفظ جان خود بر بام منازل اسکان یافته‌اند.

سیل موجب قطع راه‌های ارتباطی و مخابراتی با پل‌دختر شده و گفته می‌شود برخی شهروندان در محاصره سیل بوده و برای حفظ جان خود بر بام منازل اسکان یافته‌اند.

سیروس ابراهیمی ظهر امروز در گفت‌وگو با رسانه‌ها در ارتباط با آخرین وضعیت سیل در پل‌دختر اظهار داشت: تا ساعت 3 دیشب مشکلی وجود نداشت و انتظار می‌رفت مطابق اعلام هواشناسی از ساعت اولیه صبح بارش‌ها قطع شود اما شرایط به شکل دیگری رقم خورد.

وی افزود: از ساعت 3 ارتباط موبایل و تلفن ثابت در پل‌دختر به طور کامل قطع شد و پس از آن بارندگی بسیار شدید از صبح امروز درپلدختر آغاز شد و کماکان ادامه دارد.

نماینده ویژه استاندار لرستان در پل‌دختر گفت: بخش غربی پل‌دختر زیر آب رفته و قسمتی از ساحلی شرقی شهر نیز از بین رفته است.

وی یادآور شد: تعدادی از خانوارها در محاصره سیلاب گرفتار شده‌اند و هم اکنون در پشت بام خانه‌ها هستند.

ابراهیمی با بیان اینکه متاسفانه بسیاری از شهروندان به هشدارها توجه نکرده‌اند، بیان داشت: تمام تلاش خود را برای حفظ جان مردم بکار می‌گیریم.

وی خاطرنشان کرد: سیستم دولتی و ارتباط در پل‌دختر از بین رفته است و نمی‌توان در مورد تلفات جانی و خسارات مالی صحبتی به میان آورد.

به گفته نماینده ویژه استاندار لرستان مردم پل‌دختر از شرایط موجود به شدن ناراحت و عصبانی هستند.

درباره نویسنده

نادر  نینوایی

نادر نینوایی مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه