۵۵۶ هزار پیامک «هشدار مکان محور» به شهروندان تهرانی ارسال شد
همراه ما باشید

۵۵۶ هزار پیامک «هشدار مکان محور» به شهروندان تهرانی ارسال شد

۵۵۶ هزار  پیامک «هشدار مکان محور» به شهروندان تهرانی ارسال شد

آی‌سی‌تی‌نیوز - پیرو همکاری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و شهرداری تهران، روز گذشته ۵۵۶ هزار و ۴۴۰ پیامک «هشدار مکان محور» به شهروندان تهرانی ارسال شد.

پیرو همکاری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و شهرداری تهران، روز گذشته ۵۵۶ هزار و ۴۴۰ پیامک «هشدار مکان محور» به شهروندان تهرانی ارسال شد.

 شهردار تهران روز گذشته در توئیتی از همکاری مشترک مدیریت شهری پایتخت و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات مبنی بر فعالیت سیستم هشدار مکان محور در شرایط بحران و براساس شدت حساسیت هر موقعیت و به دنبال آن، ارسال پیام و هشدار خاص برای کاربران مستقر در آن منطقه خبر داد. 

براین اساس، وزارت ارتباطات روز گذشته با ارسال ۵۵۶ هزار و ۴۴۶ پیامک، به شهروندان تهرانی حاضر در مناطق مختلف در خصوص وقوع احتمالی سیل در پایتخت هشدار داد. 

در همین رابطه، روز گذشته ۱۳۶ هزار و ۴۱۹ پیامک به ساکنان محدوده دربند، ۹۲ هزار و ۲۸ پیامک به ساکنان حصارک، ۱۱ هزار و ۵۶۱ پیامک به ساکنان محدوده چیتگر، ۹۱ هزار و ۸۶۲ پیامک به ساکنان فرحزاد، ۱۱ هزار و ۲۳ پیامک به ساکنان محله مقصودبیک، ۶۵ هزار و ۲۶ پیامک به ساکنان محدوده کن، ۱۸ هزار و ۷۴۵ پیامک به شهروندان مستقر در گلابدره و ۱۲۹ هزار و ۷۷۶ پیامک به ساکنان محدوده منوچهری ارسال شد

درباره نویسنده

نادر  نینوایی

نادر نینوایی مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه