سامسونگ گلکسی نوت 10 کوچک‌ در راه است
همراه ما باشید

سامسونگ گلکسی نوت 10 کوچک‌ در راه است

سامسونگ گلکسی نوت 10 کوچک‌ در راه است

آی‌سی‌تی‌نیوز - پس از معرفی پرچم‌دارهای خانواده‌ی گلکسی اس ۱۰، اکنون کره‌ای‌ها می‌توانند روی دومین پرچم‌دار خود برای سال ۲۰۱۹، یعنی گلکسی نوت ۱۰ تمرکز کنند.

پس از معرفی پرچم‌دارهای خانواده‌ی گلکسی اس ۱۰، اکنون کره‌ای‌ها می‌توانند روی دومین پرچم‌دار خود برای سال ۲۰۱۹، یعنی گلکسی نوت ۱۰ تمرکز کنند. براساس گزارش‌هایی که منبع آن‌ها به کره‌جنوبی بازمی‌گردد، غول دنیای گوشی‌های هوشمند در حال آماده‌سازی نسخه‌ی کوچک‌تری از گلکسی نوت ۱۰ است.در صورت تبدیل شدن این شایعه به واقعیت، برای اولین‌بار شاهد ارائه‌ی دو گونه‌ی مختلف از پرچم‌دارهای خانواده‌ی نوت خواهیم بود. باتوجه‌به معرفی گلکسی اس ۱۰ در چهار مدل مختلف، عرضه‌ی مدل‌های مختلف نوت ۱۰ نیز چندان دور از ذهن نخواهد بود. بر این اساس، احتمالا کره‌ای‌ها در نظر دارند تا موفقیت گلکسی اس ۱۰ ای را با نسخه‌ی کوچک‌تر گلکسی نوت ۱۰ تکرار کنند.


گلکسی اس ۱۰ ایبنابر گزارش‌ها، نسخه‌ی کوچک‌تر نوت ۱۰ در بازارهایی خاص، به‌ویژه اروپا معرفی خواهد شد. این محصول می‌تواند برای آن دسته از کاربرانی جذاب باشد که با گوشی‌های بسیار بزرگ احساس راحتی نمی‌کنند. گفته می‌شود که در نسخه‌ی اصلی نوت ۱۰، همانند مدل 5G گلکسی اس ۱۰، از نمایشگر ۶.۷ اینچی استفاده خواهد شد؛ اما نسخه‌ی کوچک‌تر، مانند گلکسی نوت ۹، به نمایشگری ۶.۴ اینچی تجهیز می‌شود.براساس گزارش منتشرشده، سامسونگ قطعات لازم برای ساخت نسخه‌ی ۶.۴ اینچی گلکسی نوت ۱۰ را به‌صورت جداگانه از تأمین‌کنندگان خود دریافت کرده است. غول کره‌ای با این محصول، گروه خاصی از کاربران را هدف قرار داده که خواهان استفاده از نوت ۱۰ با نمایشگر بزرگ‌تر نیستند. نباید فراموش کنیم که کره‌ای‌ها در رابطه با گلکسی اس ۱۰ ای نیز از همین فرمول استفاده کردند و تاکنون نیز موفق بوده‌اند. باتوجه‌به استقبال کاربران و نقدهای مثبت دریافت‌شده توسط گلکسی S10e، ارائه‌ی نسخه‌ای کوچک‌تر و ارزان‌تر از نوت ۱۰ منطقی جلوه می‌کند.

درباره نویسنده

سینا مظفری مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه