فرهنگسرای مجازی شهرداری راه اندازی شد
همراه ما باشید

فرهنگسرای مجازی شهرداری راه اندازی شد

آی‌سی‌تی‌نیوز - در حال حاضر یک فرهنگسرای جدید در سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران به نام فرهنگسرای مجازی راه افتاده و قرار است کلاس ها به صورت مجازی برگزار شود.

به گزارش سینماپرس، نشست خبری تشریح فعالیت‌های سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در ایام شیوع ویروس کرونا و اعلان ویژه‌برنامه‌های فرهنگی هنری فصل تابستان پیش از ظهر امروز دوشنبه ۲ تیرماه با حضور حجت الاسلام و المسلمین میثم امرودی رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و معاونان این سازمان در پردیس سینمایی گالری ملت برگزار شد.

پس از ارائه گزارشی از عملکرد سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در  سال ۹۸ و ماه های نخست امسال، حجت الاسلام و المسلمین امرودی به تشریح فعالیت ها پرداخت.

وی گفت: پردیس ملت تنها پردیسی است که تمام آن سینمایی است، از دیروز که مجوز بازگشایی سینماها صادر شده، فقط پردیس ملت و پردیس کورش اکران فیلمها را آغاز کرده اند؛ اکران فیلم ها هم طوری طراحی شده که نیم ساعت بین هر سانس فاصله داریم تا ضدعفونی ها انجام شود.

حجت الاسلام و المسلمین امرودی افزود: مردم در این روزها کمی خسته هستند بنابراین باید اوقات فراغت آنها با برنامه های موثر پر شود از این رو در مجموعه هایی که پایین تر از ۴۰ صندلی داریم مسائلی را تعبیه کردیم که خانواده ها بتوانند بیایند و به صورت خانوادگی فیلم ببینند. روز چهارشنبه هم دو حلقه از فیلمهای سینمایی ما که در فجر مقام آورده بودند اکران می شوند.

رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران اظهار کرد: با شیوع کرونا ما چند سازمان شدیم. سازمان اول حقیقی است، یعنی تمامی کلاسها می توانند در فرهنگسراها کار خود را آغاز کنند و از اول تیر ثبت نام ها آغاز شده است. همانطور که می دانید از اول اسفند مجموعه ما تعطیل شد و این موضوع ضرر انباشته ای به سازمان فرهنگی هنری وارد کرد.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه