انتخابات میان‌دوره مجلس الکترونیکی برگزار شود
همراه ما باشید

انتخابات میان‌دوره مجلس الکترونیکی برگزار شود

آی‌سی‌تی‌نیوز - نماینده مردم بندرعباس در مجلس گفت: انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس یازدهم بهترین فرصت است تا بصورت تمام الکترونیکی انتخابات برگزار شود.

احمد مرادی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، در خصوص لزوم برگزاری انتخابات الکترونیکی، اظهار داشت: توقع مردم این است که برگزاری انتخابات‌ها به بهترین شکل انجام شود و الکترونیکی شدن در تمام فرایندهای انتخابات مورد انتظار مردم است.

نماینده مردم مردم بندرعباس، قشم، ابوموسی،حاجی‌آباد و خمیر در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: چند فرایند انتخابات الکترونیکی شده و لازم است تا اخذ ، شمارش و تجمیع آرا نیز الکترونیکی شود و این موضوع بسیار مهم است.

وی با اشاره به ابهامات و موانع برگزاری انتخابات الکترونیکی، افزود: این اشکال را مطرح می‌کنند که زیرساخت‌های برگزاری انتخابات الکترونیکی فراهم نیست و همین عدم آمادگی‌ شاید مشکل آفرین شود، در پاسخ به این اشکال می‌توان گفت که این گونه نیست و اگر مشکلی در برگزاری انتخابات الکترونیکی رخ دهد، می‍‌توان به صورت دستی انتخابات را برگزار کرد.

مرادی با اشاره به وجود توان برگزاری انتخابات الکترونیکی در کشور ادامه داد: من مسئول برگزاری انتخابات بوده‌ام و اعتقاد دارم که می توان به صورت الکترونیکی انتخابات را برگزار کرد.

این نماینده مردم در دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه رئیس جمهور و وزیر کشور با همکاری شورای نگهبان باید زمینه برگزاری انتخابات الکترونیکی را فراهم کنند، گفت: انتخابات میان دوره‌ای مجلس بهترین فرصت است تا انتخابات را به صورت تمام الکترونیکی برگزار کنیم.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه