سرقت کابل‌های تلفن روی هوا!
همراه ما باشید

سرقت کابل‌های تلفن روی هوا!

آی‌سی‌تی‌نیوز - معاون شبکه مخابرات البرز گفت: ازآنجایی که که سرقت کابل های مسی هوایی اغلب در نیمه شب اتفاق می افتد احتمال نظارت بر آن ها کاهش پیدا می کند.

به گزارش ایسنا، فردین پورسبزی اظهار کرد: مشکل سرقت کابل های مخابرات در برخی از مناطق کرج مثل حسین آباد مهرشهر، معضلی است که مشترکین زیادی را درگیر کرده است.
معاون شبکه مخابرات البرز  ادامه داد: البته سرقت کابل های هوایی مخابرات که از مس ساخته شده تنها در البرز اتفاق نمی افتد و به نوعی همه استان ها با آن درگیر هستند.
وی افزود: منطقه حسین آباد مهرشهر جزو مناطقی است که بناشده طرح بازآفرینی شهری در آن اجرایی شود به همین دلیل به دنبال آن هستیم که هم زمان با اجرای این طرح کابل های تلفن این منطقه را فیبر نوری و زمینی کنیم تا دیگر شاهد سرقت آن ها نباشیم.
معاون شبکه مخابرات البرز اضافه کرد: ازآنجایی که که سرقت کابل های مسی هوایی اغلب در نیمه شب اتفاق می افتد احتمال نظارت بر آن ها کاهش پیدا می کند.
پور سبزی تأکید کرد: بارها و بارها بعد از سرقت کابل های تلفن در این منطقه کابل جدید نصب کرده ایم ولی بازهم به سرقت رفته است.
وی اضافه کرد: از شهروندان درخواست می شود در صورت مشاهده سرقت کابل های تلفن موضوع را با مخابرات در میان بگذارند تا با متخلفان برخورد لازم صورت بگیرد.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه