سگا از مگا درایو مینی خود رونمایی کرد
همراه ما باشید

سگا از مگا درایو مینی خود رونمایی کرد

سگا از مگا درایو مینی خود رونمایی کرد

آی‌سی‌تی‌نیوز - مگا درایو که در آمریکا با نام سگا جنسیس شناخته می‌شد را می‌توان یکی از خاطره‌انگیزترین کنسول‌های تاریخ ویدیو گیم دانست که حال مدل مینی آن با لیستی طولانی از عناوین خاطره‌انگیز این کنسول عرضه خواهد شد. قرار است مگا درایو مینی همراه با ۴۰ بازی عرضه شود. در ضمن، لیست بازی‌های مدل در نظر گرفته شده برای بازار ژاپن و بازار آمریکا متفاوت خواهد بود.

مگا درایو که در آمریکا با نام سگا جنسیس شناخته می‌شد را می‌توان یکی از خاطره‌انگیزترین کنسول‌های تاریخ ویدیو گیم دانست که حال مدل مینی آن با لیستی طولانی از عناوین خاطره‌انگیز این کنسول عرضه خواهد شد. قرار است مگا درایو مینی همراه با ۴۰ بازی عرضه شود. در ضمن، لیست بازی‌های مدل در نظر گرفته شده برای بازار ژاپن و بازار آمریکا متفاوت خواهد بود.

لیست بازی‌های مدل در نظر گرفته شده برای بازار ژاپن

Castlevania Bloodlines
Comix Zone
Gunstar Heroes
Madou Monogatari Ichi
Powerball
Puyo Puyo 2
Rent-a-Hero
Shining Force
Sonic 2

 

لیست بازی‌های مدل در نظر گرفته شده برای بازار آمریکا

Space Harrier II
Altered Beast
Castlevania: Bloodlines
Comix Zone
Dr. Robotnik’s Mean Bean Machine
Ecco the Dolphin
Gunstar Heroes, Shining Force
Sonic The Hedgehog
Space Harrier II
ToeJam & Earl

همچنین تفاوت‌های دیگری نیز بین این ۲ مدل وجود خواهد داشت. برای مثال مینی جنسیس (مخصوص بازار آمریکا) با چهار خروجی USB برای کنترلر عرضه خواهد شد و ۷۹ دلار قیمت خواهد داشت. در مقابل، مینی مگا درایو (مخصوص بازار ژاپن) از ۶ کنترلر پشتیبانی خواهد کرد و معادل ۶۰ دلار قیمت خواهد داشت.

طی سال‌های اخیر، شاهد بازگشت کنسول‌های محبوب قدیمی با همان ظاهر اما این بار با ابعادی کوچک‌تر بودیم. پیش از این هم نینتندو NES کلاسیک و SNES کلاسیک را در بازارهای جهانی عرضه کرده بود و مدتی پیش هم شاهد معرفی پلی استیشن کلاسیک بودیم. همه مدل‌های ذکر شده با فهرستی از عناوین خاطره‌انگیز آن دوره و با قابلیت اتصال به تلویزیون‌های امروزی عرضه‌ شده‌اند. در انتها، مگا درایو مینی در تاریخ ۲۶ شهریور عرضه خواهد شد.

شما برای تجربه دوباره کدام یک از عناوین کلاسیک کنسول مگا درایو هیجان زده‌ هستید؟ نام بازی را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

درباره نویسنده

سینا مظفری مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه