مرکز رشد ICT تا پایان سال افتتاح می‌شود
همراه ما باشید

رئیس پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات:

مرکز رشد ICT تا پایان سال افتتاح می‌شود

آی‌سی‌تی‌نیوز - رئیس پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه این پژوهشگاه در اجرای مرکز رشد کاملا جدی است و آمادگی شروع کارهای اجرایی را دارد، گفت: انشاءالله تا پایان سال مرکز رشد افتتاح می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، جلسه مشترک پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات با پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات با محوریت اجرای مرکز رشد برگزار شد.

وحید یزدانیان در این جلسه با بیان اینکه پژوهشگاه ICT موسس و والد پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات است، گفت: همکاری پژوهشگاه و پارک تاثیر مضاعفی بر رشد شرکت های دانش بنیان این حوزه خواهد داشت.

وی ادامه داد: پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات در اجرای مرکز رشد کاملا جدی است و آمادگی کامل وجود دارد تا کارهای اجرایی را شروع کنیم و همزمان پیگیری مجوزهای لازم را انجام خواهیم داد.

یزدانیان تاکید کرد: انشاءالله تا پایان سال مرکز رشد ICT افتتاح می‌شود.

در این جلسه محمدجعفر صدیق رئیس پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات نیز گفت: برای مرکز رشد، فضایی اختصاص خواهیم داد و کمیته مشترکی تشکیل دهیم تا به سرعت مرکز رشد ایجاد شود.

وی با بیان اینکه مجوز مرکز رشد از وزارت علوم پیگیری خواهد شد، گفت: حضور مرکز رشد پژوهشگاه ICT در پارک فناوری اطلاعات می تواند امتیازات بیشتری برای شرکت ها داشته باشد.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه