قیمت املاک کرمانشاه هم از سایت دیوار حذف می‌شود
همراه ما باشید

قیمت املاک کرمانشاه هم از سایت دیوار حذف می‌شود

آی‌سی‌تی‌نیوز - رئیس اتحادیه مشاورین املاک کرمانشاه گفت: با پیگیری هایی که انجام دادیم، به زودی قیمت املاک از سایت دیوار کرمانشاه برداشته می شود.

بابک مرادی در گفت و گو با ایسنا، از پیگیری جدی برای برداشتن قیمت املاک از سایت دیوار کرمانشاه طی چند هفته اخیر خبر داد و افزود: مدیران استانداری، دستگاه قضایی، فرمانداری و سایر مسئولین در این زمینه حمایت خوبی داشتند و توانستیم اقدامات خوبی انجام دهیم.
وی پیش بینی کرد، با پیگیری های انجام شده ظرف هفته جاری قیمت املاک چه در بخش رهن و اجاره و چه خرید و فروش از سایت دیوار کرمانشاه برداشته شود.
رئیس اتحادیه مشاورین املاک کرمانشاه از تاثیر بالای درج قیمت در فضای مجازی و سایت هایی مانند دیوار بر التهاب بازار مسکن یاد کرد و ادامه داد: وقتی یک فرد قیمت ملک خود را در این سایت ها با رقم بالا و غیرمنطقی به نمایش می گذارد، سایر افراد نیز به تبعیت از وی قیمت ها را بالا می برند و نتیجه این امر بالا رفتن قیمت ها خصوصا در بعد رهن و اجاره است که مشکلات زیادی را برای مستاجران ایجاد کرده است.
مرادی از پیامدهای معاملات املاک از طریق سایت هایی مانند دیوار و بدون حضور در بنگاه های مشاور املاک هم یاد و خاطرنشان کرد: موارد متعددی از کلاهبرداری در این زمینه داشته ایم که چون کار از طریق قانونی پیش نرفته، امکان پیگیری هم وجود ندارد.
وی از مردم خواست تمام معاملات املاک خود را از طریق بنگاه های مشاور املاک که دارای پروانه کسب هستند انجام دهند و حتما به هلوگرام داشتن قرارداد و اخذ کد رهگیری هم توجه کنند.
رئیس اتحادیه مشاورین املاک کرمانشاه در ادامه از پیگیری برای حل مشکلات مستاجران با توجه به بالا رفتن قیمت ها هم خبر داد و عنوان کرد: به زودی پیشنهاداتی در این زمینه ارائه خواهیم داد که البته برای اجرای آن نیازمند همکاری سایر بخش ها نیز هستیم.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه