نبود اینترنت باعث مارگزیدگی دانش‌آموز شد!
همراه ما باشید

نبود اینترنت باعث مارگزیدگی دانش‌آموز شد!

نبود اینترنت باعث مارگزیدگی دانش‌آموز شد!

آی‌سی‌تی‌نیوز - دهیار روستای کهلوعلیا از توابع شهرستان تفرش، از مارگزیدگی دانش آموز پایه یازدهم این روستا خبر داد که برای استفاده از اینترنت به بلندی کوه رفته بود.

با شیوع ویروس کرونا و تعطیلی مدارس، آموزش از طریق فضای مجازی در دستور کار وزارت آموزرش و پرورش قرار گرفت.
به گزارش فارس اما این تصمیم، بسیاری را با مشکلات جدی مواجه کرد؛ خانواده هایی که با درآمد پایین ناچار به خرید گوشی های هوشمند شده اند تا فرزندانشان از تحصیل عقب نمانند.

اما آموزش مجازی در روستاها به سبب عدم آنتن دهی اینترنت مشکلات بیشتری را در پی داشته است، متاسفانه در یکی از روستاهای تفرش دانش آموزی که برای پیگیری امور درسی خود به یکی از کوه های اطراف روستا رفته دچار مارگزیدگی شده و در حال حاضر در بیمارستان بستری است.
رضا حسینی دهیار روستای کهلوعلیا از توابع شهرستان تفرش اظهار کرد: روز گذشته دانش آموز پایه یازدهم به منظور استفاده از اینترنت برای پیگیری امور درسی خود به کوه های اطراف رفت که دچار مارگزیدگی شد.
وی بیان کرد: در روستای کهلوعلیا اینترنت در کوه های بلند اطراف روستا آنتن می دهد و به همین سبب دانش آموزان با تعطیلی مدارس به بالای کوه رفته و از آموزش مجازی استفاده می کنند.
دهیار روستای کهلوعلیا با بیان اینکه دانش آموز مارگزیده در حال حاضر در بیمارستان بستری است، گفت: از مسوولان درخواست داریم نسبت به رفع این مشکلات اهتمام جدی داشته باشند تا شاهد اینگونه حوادث نباشیم.
منبع:فارس

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه