تداوم بلاتکلیفی سرنوشت طرح GNAF در شرکت پست
همراه ما باشید

تداوم بلاتکلیفی سرنوشت طرح GNAF در شرکت پست

آی‌سی‌تی‌نیوز - در جریان نشست تخصصی کارگروه پروژه GNAF معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری قم، اجرای این پروژه را گام مهمی در راستای ارائه سرویس های غیرحضوری به مردم و نیل به اهداف دولت الکترونیک دانست.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت پست، در این نشست که روز گذشته با حضور کاوه دولتی مدیرکل جغرافیایی و اطلاعات مکانی شرکت پست، ابوالفضل باقری منش مدیرکل پست استان قم و مدیران کل دستگاههای اجرایی در سالن کرامت استانداری قم برگزار شد ، محمدرضا گروسی معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری بر ضرورت همکاری همه جانبه دستگاههای اجرایی همکار با پروژه GNAF تأکید کرد.
وی ضمن قدردانی از همکاری پست و سازمان های خدمات دهنده برای تشکیل پایگاه اطلاعات نشانی مکان محور، خاطرنشان کرد: انطباق کدهای نوسازی شهرداری، اشتراکات آب، برق و گاز با کدهای پستی، گام مهمی در راستای بهره برداری مردم از سرویس های غیرحضوری و نیل به اهداف دولت الکترونیک است.
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری قم افزود: با توجه به پایلوت بودن استان قم امیدوارم به زودی شاهد بهره برداری از امکانات این سرویس در استان باشیم.
کاوه دولتی مدیرکل جغرافیایی و اطلاعات مکانی شرکت ملی پست نیز ضمن اشاره به اهمیت همکاری دستگاههای اجرایی گفت: برابر با آیین نامه و در بستر شبکه ملی اطلاعات ( NIX ) پس از عقد تفاهم نامه با کلیه دستگاه های دولتی، خدمات به صورت رایگان ارائه خواهد شد.
وی با تشریح دقیق اهداف و برنامه های پروژه GNAF در کشور یادآوری کرد: سرویس های مبتنی بر آدرس در این پروژه از طریق روشهای کدپستی به آدرس و کدپستی به مختصات جغرافیائی انجام می پذیرد.
ابوالفضل باقری منش مدیرکل پست استان قم نیز در این نشست گزارشی از فعالیتهای انجام گرفته در قالب این پروژه ارائه کرد و خواستار همکاری هرچه بیشتر همه دستگاههای اجرایی ذیربط با این پروژه شد.
در ادامه سایر مدیران کل به ارائه نظرات و پیشنهادات خود در خصوص چگونگی افزایش همکاریها و پیشبرد اهداف این پروژه پرداختند.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه