فرصت‌سازی‌ برای ورود استارت‌آپ‌ها به حوزه آموزش مجازی
همراه ما باشید

فرصت‌سازی‌ برای ورود استارت‌آپ‌ها به حوزه آموزش مجازی

آی‌سی‌تی‌نیوز - معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور با بیان اینکه کاری که در فضای مجازی انجام می‌شود، تحقق عدالت است، گفت: جمعیت آموزش‌ و پرورش فرصت فوق‌العاده‌ای برای استارت‌آپ‌ها فراهم می‌کند تا در این عرصه فعالیت کنند.

به گزارش فارس، سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور در نشست مشترک با وزیر آموزش ‌و پرورش و مدیران استارت‌آپ‌های آموزش ‌و پرورش که در اردوگاه شهید باهنر تهران برگزار شد، ضمن تقدیر از تلاش‌های آموزش ‌و پرورش اظهار کرد: اتفاقی که انجام آن نیاز به چند سال زمان داشت به همت آموزش ‌و پرورش در طول چند ماه صورت گرفت و این نشان از تلاش بخش‌های مختلف آموزش ‌و پرورش در این زمینه است.

وی با بیان اینکه آموزش‌ و پرورش یکی از پرجمعیت‌ترین و بزرگ‌ترین دستگاه‌های کشور است، اظهار کرد: جمعیت آموزش‌ و پرورش فرصت فوق‌العاده‌ای برای استارت‌آپ‌ها فراهم می‌کند تا در این عرصه فعالیت کنند.

ستاری تصریح کرد: کاری که در فضای مجازی انجام می‌شود، تحقق عدالت است زیرا آنچه در فضای مجازی ارائه می‌شود با کمترین هزینه  در دسترس همه مخاطبان در سراسر کشور  قرار می‌گیرد.

معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور تصریح کرد: کاری که در راه‌اندازی شبکه شاد انجام شد فوق‌العاده است و کار بسیار بزرگی است چراکه در هزینه‌ها بسیار صرفه‌جویی شده است.

وی با بیان اینکه آموزش‌های مجازی قابلیت‌های زیادی برای مخاطبان ایجاد می‌کند و محدودیت‌های دسترسی را از بین می‌برد، اظهار کرد:  آنچه در شبکه شاد ارائه می‌شود بدون اینکه نیاز باشد افراد از مکانی به مکان دیگر برای دسترسی به آموزش منتقل شوند به سهولت از آموزش‌ها بهره‌مند ‌می‌شوند و این ابزاری برای تحقق عدالت آموزشی است.

ستاری در پایان گفت: از هر تلاشی برای مساعدت به آموزش ‌و پرورش برای گسترش آموزش‌های مجازی دریغ نمی‌کنیم.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه