اوپو از سیستم خنک‌کننده مایع برای گوشی های خود استفاده می کند
همراه ما باشید

اوپو از سیستم خنک‌کننده مایع برای گوشی های خود استفاده می کند

اوپو از سیستم خنک‌کننده مایع برای گوشی های خود استفاده می کند

آی‌سی‌تی‌نیوز - در جریان کنگره‌ی جهانی موبایل، اوپو گوشی هوشمندی با دوربین مجهز به زوم اپتیکال ۱۰ برابری و زوم دیجیتال ۲۰ برابری را به نمایش گذاشت. چینی‌هابه‌صورت رسمی اعلام کرده بودند که قصد دارند سری جدید گوشی‌هایشان را با نام رینو (Reno) معرفی کنند

در جریان کنگره‌ی جهانی موبایل، اوپو گوشی هوشمندی با دوربین مجهز به زوم اپتیکال ۱۰ برابری و زوم دیجیتال ۲۰ برابری را به نمایش گذاشت. چینی‌هابه‌صورت رسمی اعلام کرده بودند که قصد دارند سری جدید گوشی‌هایشان را با نام رینو (Reno) معرفی کنند

انتظار می‌رود نسخه‌ی مختلفی از اوپو رینو با تراشه‌های متفاوت به بازار عرضه شود و ظاهرا هرکدام از این گوشی‌ها از روش‌های مختلفی برای تخلیه‌ی گرما استفاده می‌کنند.
به‌گفته‌ی برایان شن، قائم مقام اوپو، گوشی هوشمند پرچم‌دار رینو با تراشه‌ی اسنپدراگون ۸۵۵ به بازار عرضه خواهد شد و مجهز به یک لوله‌ی مسی و سیستم خنک‌کننده‌ی مایع خواهد بود؛ در‌حالی‌که نسخه‌ی دیگر با تراشه‌ی اسنپدراگون ۷۱۰ از ژل یا نوعی خمیر روی ورقه‌ی گرافیتی، برای تخلیه‌ی حرارت استفاده می‌کند. در نتیجه هنگامی که کاربران در حال تماشای ویدئو هستند یا بازی‌های سنگین انجام می‌دهند، حرارت گوشی به دست کاربر منتقل نخواهد شد.

انتظار می‌رود نسخه‌ی دیگری از اوپو رینو با قابلیت اتصال به شبکه‌ی 5G نیز معرفی شود. یکی دیگر از نسخه‌های این گوشی هوشمند قابلیت اتصال به شبکه‌ی 5G را ندارد و بدون مودم اسنپدراگون X50 معرفی می‌شود. ظاهرا باید منتظر نسخه‌ی دیگری با نام Lamborghini Edition، حافظه‌ی رم ۱۲ گیگابایتی و حافظه‌ی داخلی با ظرفیت بالا باشیم. انتظار می‌رود ظرف دو هفته‌ی آینده، اوپو رینو به‌صورت رسمی رونمایی شود. در حال حاضر اطلاعی در مورد قیمت و زمان عرضه‌ی این گوشی در بازارهای خارج چین در دست نیست.

درباره نویسنده

سینا مظفری مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه