قطع 5روزه ارتباطات در سرآسیاب
همراه ما باشید

قطع 5روزه ارتباطات در سرآسیاب

آی‌سی‌تی‌نیوز - رئیس مخابرات شهرستان بهمئی در واکنش به قطعی 5 روزه ارتباطات مخابراتی شرکت همراه اول در بخش سرآسیاب، علت این قطعی را عدم جوابگویی مسیر انتقال فعلی عنوان کرد.

به گزارش صبح زاگرس سیاوش جهانیان تصریح کرد:در پی اختلال در شبکه های مخابراتی همراه اول سرآسیاب یوسفی همراه با فرماندار و بخشدار سرآسیاب در منطقه حضور پیدا کردیم .

وی افزود: با وجود قطع اینترنت 4gهمراه اول، سیگنال های متعدد ایرانسل، های وب و همراه اول مناطق اطراف به صورت اضطراری قابل دریافت بود.

جهانیان گفت: در همین شرایط و با استفاده از همین آنتن های اضطراری با تلفن کنفرانس با حضور چند نفر از مردم با معاونت مخابرات استان، مهندس کرمی و سایر مقامات صحبت کردم.

وی ادامه داد: بلافاصله کولر سایت تجهیز و راه اندازی شد اما در نهایت برای تکمیل کار و جلوگیری از قطع ارتباطات سیار در سرآسیاب به تغییر مسیر با تجهیز از تهران نیاز است.

رئیس مخابرات بهمئی با بیان اینکه به احتمال زیاد تا فردا ارتباطات سیار شرکت همراه اول در سرآسیاب یوسفی برقرار می شود، خاطرنشان کرد: همکاران ما در شرکت همراه اول استان در حال تلاش و رایزنی هستند.

جهانیان در پایان گفت: عدم پوشش کامل آنتن ۴G در حومه سرآسیاب نیاز به بهینه سازی و تماس با ۰۹۹۹0 دارد که در حال پیگیری و تنظیم مجدد آن هستیم.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه