قطع اینترنت توسط دشمن ممکن نیست
همراه ما باشید

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور تاکید کرد:

قطع اینترنت توسط دشمن ممکن نیست

قطع اینترنت توسط دشمن ممکن نیست

آی‌سی‌تی‌نیوز - رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور تاکید کرد: اساسا قطع اینترنت را توسط دشمن ممکن و میسر نمی دانم چرا که راهبرد دشمن را مبتنی بر اینترنت و شبکه اجتماعی می دانیم.

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور تاکید کرد: اساسا قطع اینترنت را توسط دشمن ممکن و میسر نمی دانم چرا که راهبرد دشمن را مبتنی بر اینترنت و شبکه اجتماعی می دانیم.

به گزارش آي سي تي نيوز، سردار جلال در کانال شخصی خود نوشت: «اخیرا با خبربازی بی بی سی روی مساله قطع اینترنت و داستان‌سرایی بعضی دوستان علاقمند به حضور دائمی در رسانه، تبدیل به جریان کاذب خبری شده. اساسا قطع اینترنت را توسط دشمن ممکن  و میسر نمی‌دانم چراکه راهبرد دشمن را مبتنی بر اینترنت و شبکه اجتماعی می‌دانیم.

ما دشمنان کشور را احمق‌های درجه یک می‌دانیم ولی تا این حد  کودن نیستند. اما ارتقاء تاب آوری زیرساخت های ارتباطی و فضای سایبری کشور بر اساس اصول پدافند غیرعامل هم شرط عقل است هم حکم ضرورت. دوستان انقلاب اسلامی بهتر است مواظب شیطنت دشمن انگلیسی_آمریکایی بیشتر باشند. شعار پدافندغیرعامل: ارتقای تاب آوری، تمرین و رزمایش و آمادگی برای مقابله با تهدیدات دشمن، مستحکم سازی از درون ،وحدت همه ایرانیان در برابر دشمن.»

 

درباره نویسنده

نادر  نینوایی

نادر نینوایی مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه