مشترکان صورتحساب تلفن ثابت را پرداخت کنند
همراه ما باشید

مدیرکل ارتباطات شرکت مخابرات ایران:

مشترکان صورتحساب تلفن ثابت را پرداخت کنند

آی‌سی‌تی‌نیوز - مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران اعلام کرد: تمام مشتریان مخابرات در سراسر کشور نسبت به پرداخت صورتحساب تلفن ثابت اقدام کنند.

به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه کردستان، محمدرضا بیدخام با بیان این خبر اظهار کرد: در راستای مشتری مداری و توجه به شرایط ویژه کشور با توجه به شیوع ویروس کرونا و پیامدهای اقتصادی آن بر بخش های آسیب پذیر جامعه، در ماه های گذشته نسبت به پرداخت هزینه استفاده از تلفن ثابت حداکثر مساعدت انجام شد.
وی بیان کرد: با توجه به عادی شدن نسبی شرایط پس از شیوع ویروس کرونا و بازگشایی اکثر کسب و کارها، تمام مشتریان مخابرات در سراسر کشور لازم است در اسرع وقت نسبت به پرداخت صورتحساب تلفن ثابت اقدام کنند.
مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات اظهار کرد: مشترکین می توانند برای اطلاع از مبلغ صورتحساب پایان دوره و یا به روز خود، ضمن تماس با سامانه تلفنی ۲۰۰۰ قبوض تلفن ثابت را پرداخت کنند.
بیدخام اضافه کرد: تمام مشتریان از طریق بخش مخابرات من در وب سایت شرکت مخابرات ایران و همچنین استفاده از کد دستوری ستاره ۲۰۲۰ مربع، ضمن دریافت کارکرد تلفن ثابت خود به صورت لحظه ای، می توانند نسبت به پرداخت قبوض اقدام کنند.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه