خبرهاي خوب براي كسب وكارهاي نوآور در راه است
همراه ما باشید

رئیس کل بانک مرکزی وعده داد:

خبرهاي خوب براي كسب وكارهاي نوآور در راه است

خبرهاي خوب براي كسب وكارهاي نوآور در راه است

آی‌سی‌تی‌نیوز - رئیس کل بانک مرکزی تاکید کرد: هفته آینده خبرهای خوبی از این اقدامات، خصوصا از بابت کسب و کارهای نوپای فناوری اطلاعات، خواهم داد که در کنار دسترسی بهتر و ایمن‌تر، یک جهش بزرگ در جهت ارتقای رقابت و خدمت‌رسانی بهتر به مردم خواهد بود.

رئیس کل بانک مرکزی تاکید کرد: هفته آینده خبرهای خوبی از این اقدامات، خصوصا از بابت کسب و کارهای نوپای فناوری اطلاعات، خواهم داد که در کنار دسترسی بهتر و ایمن‌تر، یک جهش بزرگ در جهت ارتقای رقابت و خدمت‌رسانی بهتر به مردم خواهد بود.

به گزارش آي‌سي‌تي نيوز، عبدالناصر همتی در صفحه اینستاگرام خود نوشت: در مورد اقدامات چند ماه اخیر بانک مرکزی، آنچه که بیشتر در رسانه‌ها انعکاس داشت، اخبار مرتبط با بازار ارز بود، اما در کنار اقدامات اصلاحی در بازار پول و ارز، طرح‌هایی زیربنایی برای توسعه زیرساخت‌های بانکی به اجرا درآمده‌اند که تاثیر آنها بر زندگی مردم و کسب و کارها، على‌‌الخصوص کسب و کارهای نوآورانه (استارت‌‌‌آپ‌ها)، عمیق و ماندگار خواهد بود.

نگاه راهبردی به فناوری و کاربری درست آن، راه برون‌‌‌‌رفت از بیشتر مشکلات موجود و برطرف‌‌‌‌‌‌کننده موانع اقتصادی است. به یاری خداوند متعال مجموعه نظام پرداخت در ایام پیشرو تغییرات مثبتی را در حوزه خودکارسازی، دسترسی بهتر، ایمنی بیشتر و معرفی ابزارها و امکانات جدید به خود خواهد دید.

هفته آینده خبرهای خوبی از این اقدامات، خصوصا از بابت کسب و کارهای نوپای فناوری اطلاعات، خواهم داد که در کنار دسترسی بهتر و ایمن‌‌تر، یک جهش بزرگ در جهت ارتقای رقابت و خدمت‌‌رسانی بهتر به مردم خواهد بود.

درباره نویسنده

نادر  نینوایی

نادر نینوایی مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه