جهش تجارت فناوری در دستور کار شبکه فن‌بازار ملی
همراه ما باشید

جهش تجارت فناوری در دستور کار شبکه فن‌بازار ملی

آی‌سی‌تی‌نیوز - دبیر شبکه فن‌بازار ملی ایران گفت: کارگزار تبادل فناوری طرح جهش تجارت فناوری شبکه فن‌بازار ملی ایران را در دستور کار قرار داده است.

به گزارش ایسنا، محمدصالح خالقی با بیان اینکه شبکه فن‌بازار ملی ایران به منظور افزایش مبادلات فناورانه، طرح جهش تجارت فناوری را اجرایی می‌کند، افزود: این شبکه با دارا بودن ۵۰ کارگزار تجارت فناوری در سطح کشور اقدام به توسعه بازار فناوری کرده است.

وی ادامه داد: این طرح شامل بازاریابی محصولات دانش‌بنیان و فناورانه (بازاریابی داخلی و بین‌المللی)، سرمایه‌گذاری بر روی استارتاپ‌ها، اختراعات و طرح‌های فناورانه و نیز رفع نیاز فناورانه صنایع است که این همرسانی‌ها توسط کارگزان تجارت فناوری انجام می‌شود.

خالقی ادامه داد: این طرح در سراسر کشور اجرا می‌شود و عرضه‌کنندگان و متقاضیان اکوسیستم نوآوری و فناوری کشور با مراجعه به یکی از دفاتر فن‌بازارهای منطقه‌ای یا تخصصی و یا مراجعه مستقیم به کارگزاران تجارت فناوری می‌توانند از این خدمت بهره‌مند شوند.

به گزارش شبکه فن بازار، این شبکه بر اساس نقشه جامع علمی کشور و ابلاغیه‌های شورای عالی انقلاب فرهنگی و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری وظیفه توسعه بازار فناوری کشور را بر عهده‌ دارد.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه