رایزنی با وزارت ارتباطات برای بهبود زیرساخت‌های ارتباطی کرمان
همراه ما باشید

رایزنی با وزارت ارتباطات برای بهبود زیرساخت‌های ارتباطی کرمان

آی‌سی‌تی‌نیوز - مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان با اشاره به لزوم ایجاد و بهبود زیرساخت‌های آموزش مجازی در مناطق کمتر برخوردار و محروم استان کرمان گفت: رایزنی‌هایی با وزارت ارتباطات صورت گرفته تا بتوانیم این موضوع را حل کنیم.

احمد اسکندری‌نسب در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمان با تاکید بر اینکه ممکن است ویروس کرونا همچنان وجود داشته باشد و نتوانیم شرایط را عوض کرده و به سمت بازگشایی کلاس‌های درس پیش برویم، اظهار داشت: اولیای دانش‌آموزان باید بپذیرند که بازگشایی مدارس بستگی به نظر ستاد ملی کرونا داشته و آموزش و پروش نیز تابع مقررات آنان است.

وی از روند بهبودی امکانات شبکه مجازی «شاد» سخن به میان آورد و عنوان کرد: این شبکه اکنون سرعت قابل توجهی دارد و دانش‌آموزان می‌توانند از آن به خوبی استفاده کنند، دانش‌آموزانی هم که به دلیل کمبود امکانات از آموزش مجازی باز مانده‌اند، در کلاس درس حضور پبدا کرده‌اند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان ادامه داد: البته مدیران و مربیان آموزشی جزوه‌ها و چکیده دروس را برای دانش‌آموزانِ مناطق محروم ارسال کرده و این دانش‌آموزان نیز امکان ادامه آموزش خود را داشته‌اند.

اسکندری‌نسب لزوم ایجاد و بهبود زیرساخت‌های آموزش مجازی در مناطق کمتر برخوردار و محروم استان کرمان را یادآور شد و گفت: رایزنی‌هایی با وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات صورت گرفته تا بتوانیم این موضوع را حل کنیم.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه