تصویب بودجه ۹۹ صندوق‌های فناوری ضروری است
همراه ما باشید

تصویب بودجه ۹۹ صندوق‌های فناوری ضروری است

آی‌سی‌تی‌نیوز - دبیرخانه کارگروه صندوق‌های پژوهش و فناوری اعلام کرد: صندوق‌های پژوهش و فناوری باید بودجه سال ۹۹ خود را در جلسه مجمع عمومی آن صندوق تصویب کنند.

در راستای اعتلای جایگاه صندوق‌های پژوهش و فناوری غیردولتی کشور به نهادهای مالی، اعتباری و سرمایه‌ گذاری حرفه ‌ای خصوصی باید تمامی امور مربوط به مجامع عمومی صندوق‌ها، طبق قوانین و مقررات انجام شود.

براین اساس، ضروری است صندوق‌های پژوهش و فناوری نسبت به برگزاری مجامع عمومی خود در زمان مقرر وفق ماده (۱۷) «دستورالعمل اعطا و لغو مجوز، هدایت و نظارت بر صندوق های پژوهش و فناوری غیردولتی» و بررسی و تصویب بودجه سالانه کل پیشنهادی از سوی هیات مدیره در مجمع عمومی عادی وفق ماده (۸) اساسنامه نمونه مصوب هیات وزیران، اقدام کنند.

یادآوری می شود، برای تایید صورتجلسات مجمع عمومی و نامه به اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیرتجاری وجود "بند" تصویب بودجه در صورتجلسه مجمع به همراه ارسال سند بودجه برای دبیرخانه کارگروه الزامی است، بنابراین فایل ارایه و فیلم دوره «اصول و مبانی تهیه سند بودجه سالانه» ویژه صندوق های پژوهش و فناوری در نشانی الکترونیکی rtfunds.ir/budget در دسترس است.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه