کرونا ترافیک دیتای همراه‌اول را 50درصد افزایش داد
همراه ما باشید

کرونا ترافیک دیتای همراه‌اول را 50درصد افزایش داد

آی‌سی‌تی‌نیوز - شرکت ارتباطات سیار ایران اعلام کرد در اثر شیوع ویروس کرونا که منجر به خانه نشینی بخش عمده ای از مشترکین خصوصا دانش آموزان، دانشجویان و برخی از کارمندان ادارات و سازمانهای دولتی و خصوصی شده است، شاهد رشد نزدیک به 50 درصدی ترافیک مصرفی دیتا بوده ایم که عمدتا ناشی از استفاده بیشتر از تلویزیونهای اینترنتی، برگزاری کلاسها و جلسات آموزشی به صورت برخط، انجام امور ادارات و سازمانها به شیوه دورکاری بر بستر اینترنت و حضور در شبکه های اجتماعی می باشد.

البته علی رغم این رشد ترافیک، به دلیل استفاده بیشتر از بسته های دیتا و همچنین رایگان بودن بخشی از ترافیک های اضافی، تاثیر قابل توجهی بر رشد درآمد نداشته است و در صورت ادامه شرایط، آثار آن متعاقبا اعلام خواهد شد.

از سوی دیگر، این شرکت در راستای انجام ماموریتهای خود، آمادگی هرگونه همکاری لازم با دانشگاهها و وزارتخانه ها، مراکز اداری، تجاری و خدماتی را دارد و در خصوص مشترکین خود بویژه پوشش اینترنتی رایگان کادر حوزه های درمان و خدمات پزشکی نیز تلاش نموده و اطلاع رسانی لازم را از طریق وب سایت همراه اول و یا روابط عمومی این شرکت انجام داده است. (منبع کدال نگر بورس۲۴ )

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه