وبینار انتقال تجربه صادرکنندگان خدمات IT امروز برگزار می‌شود
همراه ما باشید

وبینار انتقال تجربه صادرکنندگان خدمات IT امروز برگزار می‌شود

آی‌سی‌تی‌نیوز - با برگزاری یک رویداد فناورانه که با حمایت مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناری ریاست جمهوری برگزار خواهد شد، صادرکنندگان خدمات فناوری اطلاعات توانمند می شوند. «وبینار انتقال تجربه در زمینه صادرات خدمات فناوری اطلاعات»، 21 اردیبهشت ماه سال جاری برگزار می شود.

در بازار فناوری اطلاعات، خدمات و محصولات متنوعی در حوزه فناوری اطلاعات، ارتباطات، امنیت اطلاعات، توسعه نرم افزارها و غیره در اختیار کاربران شبکه قرار می گیرد. خدماتی که به دلیل توسعه فناوری های اطلاعاتی و ارتباطی مشتریان زیادی دارد و هر روز بر تعداد و نوع این خدمات افزوده می شود.
وبینار انتقال تجربه در زمینه صادرات خدمات فناوری اطلاعات با توجه به اهمیت این حوزه فناوری در محورهای مختلفی مانند «بررسی راه کارهای صادرات در حوزه خدمات فناوری اطلاعات»، «فروش محصول بر بستر مارکت پلیس ها»، «چالش های انتقال درآمدهای ارزی»، «استانداردهای مورد نیاز برای ورود به بازارهای بین المللی» و «شناسایی فرصت های موجود برای ایران در بازار صادرات خدمات فناوری اطلاعات» برگزار می شود.
این وبینار با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، صندوق توسعه صادرات و تبادل فناوری و کریدور توسعه صادرات و تبادل فناوری برگزار می شود. علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس اینترنتی eseminar.tv مراجعه کنند.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه