ولنگاری فضای مجازی باید توسط پلیس فتا رسیدگی شود
همراه ما باشید

ولنگاری فضای مجازی باید توسط پلیس فتا رسیدگی شود

آی‌سی‌تی‌نیوز - مدیرکل حفاظت از حقوق مصرف کنندکان سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی گفت: موضوع حمایت از محاکمه عاملان ولنگاری فضای مجازی باید توسط پلیس فتا مورد بررسی قرارگیرد در واقع رسیدگی و پیگیری مقوله ولنگاری در فضای مجازی باید از سوی نهادهای امنیتی و قضائی پیگیری شود.

مخاطبان خبرگزاری فارس موضوع « حمایت از محاکمه عاملان ولنگاری فضای مجازی » را مطرح کرده و از خبرگزاری فارس خواستار گفت‌وگو با مسئولان شدند که خبرنگاران نیز برحسب وفای به عهد این موضوع را در دستور کار قرار دادند.

پیمان قره داغی ، مدیرکل حفاظت از حقوق مصرف کنندکان سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی درباره موضوع «برخورد با عوامل افشای اطلاعات در فضای مجازی » گفت: موضوع حمایت از محاکمه عاملان ولنگاری فضای مجازی باید توسط پلیس فتا مورد بررسی قرار گیرد، در واقع رسیدگی و پیگیری مقوله ولنگاری در فضای مجازی باید از سوی نهادهای امنیتی و قضائی پیگیری شود.

 وی افزود: سازمان تنظیم مقررات در حوزه فعالیت های خود تنها به مسائل مربوط به اپراتورها و نظارت بر فعالیت ها و تعرفه های آنها دارد و رسیدگی به فعالیت های غیراخلاقی و خارج از قوانین و مقررات با دستگاه های امنیتی است.

مدیرکل حفاظت از حقوق مصرف کنندکان سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی همچنین در باره موضوع « سپاه به فساد فضای مجازی ورود کند »  که در فارس من مطرح شده بود،گفت: موضوع وجود فساد در فضای مجازی نیز باید از سوی قوه قضائیه مورد بررسی قرار گیرد، مسائلی مانند تخلفات و فعالیت های غیر اخلاقی در حوزه مسوولیت سازمان تنظیم مقررات نیست و باید از سوی نهادهای امنیتی و قضائی پیگیری شود.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه