نابودی ۸۰ دکل 5G در انگلیس
همراه ما باشید

به علت شایعه انتشار ویروس کرونا انجام شد

نابودی ۸۰ دکل 5G در انگلیس

آی‌سی‌تی‌نیوز - تقریبا از ابتدای ماه آوریل میلادی اخباری از حملات مردم مناطق مختلف انگلستان به برج های مخابراتی اینترنت نسل ۵ منتشر شد.

به گزارش مشرق یکی از شایعات عجیبی که از زمان اوج گرفتن انتشار ویروس کرونا در قاره اروپا شکل گرفت بحث انتشار ویروس از طریق دکل های مخابراتی مرتبط با برنامه اینترنت نسل پنجم یا ۵G بود که هیچگاه به شکل دقیق مشخص نشد که این شایعه عجیب از کجا سرچشمه گرفته و مردم کشورهای پیشرفته اروپایی که مدعی تمدن و قطب علم و فناوری هستند چگونه آن را باور کرده و واکنش نشان می دادند.
تقریبا از ابتدای ماه آوریل میلادی اخباری از حملات مردم مناطق مختلف انگلستان به برج های مخابراتی اینترنت نسل ۵ منتشر شد.
طبق گفته رسانه های معتبر غربی از جمله وبسایت businessinsider تا کنون ۷۷ دکل مخابراتی در کشور انگلستان طی حملات مردم خشمگین به آتش کشیده شده و خسارات جدی دیده است.
همچنین گفته می شود در حملات به کارکنان محل و افرادی که مسئول نصب و استقرار این برج های مخابراتی هستند تا کنون ۴۱ خدمه زخمی شده اند.
این حملات تا جایی ادامه پیدا کرده است که یک شهروند خشمگین یکی از مهندسین حاضر در محل استقرار برج مخابراتی را با خودرو شخصی خود زیر گرفته و شدیدا زخمی میکند.
همچنین مسئول کمپانی UK Mobile که ۴ اپراتور تلفن فعال در انگلستان را شامل می شود می گوید بسیاری از این حملات حتی به دکل هایی انجام می شود که ارتباطی با برنامه اینترنت نسل ۵ ندارند و اگرچه حجم حملات در روزهای اخیر کاهش یافته اما همچنان متوقف نشده است.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه