راه‌اندازی "اپلیکیشن شهرآماده" ویژه ساکنان تهران
همراه ما باشید

راه‌اندازی "اپلیکیشن شهرآماده" ویژه ساکنان تهران

آی‌سی‌تی‌نیوز - رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران گفت: شهروندان تهرانی، اپلیکیشن "شهر آماده" را بر روی گوشی‌های خود نصب کنند که اطلاعات مهمی بر روی این اپلیکیشن قرار دارد.

رضا کرمی محمدی در گفت‌وگو با تسنیم با اشاره به زلزله 5 ریشتری در تهران اظهار کرد: در پی وقوع این زلزله، گزارشی از آسیب جدی اعلام نشده است.

وی ادامه داد: بر اساس اطلاعاتی که به دست ما رسیده، تنها در برخی از نقاط به دلیل فرار، مردم صدمات جزئی دیده‌اند.

کرمی محمدی از آماده باش شهرداری تهران خبر داد و گفت: با توجه به شرایط تهران، منطقی است در حالت آماده باش باشیم که بر همین اساس ستاد هماهنگی شکل گرفت و در انتظار دستورات ستاد مدیریت بحران هستیم.

وی درباره بازگشایی سوله‌های مدیریت بحران از شب گذشته تصریح کرد: بر اساس آخرین گزارش وضعیت، شهروندان تهرانی به سوله‌ها مراجعه نکرده‌اند و در سطح پارک‌ها حضور پیدا کرده‌اند و پایگاه‌های مدیریت بحران برای  امدادرسانی در نظر گرفته شده است.

رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران گفت: با توجه به شرایط تهران، تمامی بوستان‌ها تهران تا 72 ساعت به صورت شبانه روزی باز هستند و هیچ محدویتی برای ورود به پارک‌ها وجود ندارد.

کرمی محمدی افزود: شهروندان تهرانی، اپلیکیشن شهرآماده را بر روی گوشی‌های خود نصب کنند که اطلاعات مهمی بر روی این اپلیکیشن قرار دارد همچنین مراکز اضطراری، نقشه ها وشبکه راه‌های اضطراری که مردم نباید در آن حضور داشته باشند در این  اپلیکیشن بارگذاری شده است.

وی در پایان درباره آمار مصدومان در تهران نیز گفت: این آمارها نیز از سوی اورژانس و سایر دستگاه‌های امدادی اعلام می‌شود.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه