دستگیری فروشندگان دوچرخه‌های مسروقه در سایت دیوار
همراه ما باشید

دستگیری فروشندگان دوچرخه‌های مسروقه در سایت دیوار

آی‌سی‌تی‌نیوز - سارقان دوچرخه ها برای فروش به سایت دیوار مراجعه می کردند و از خودشان سرنخ به جا گذاشتند.

سرهنگ "محمود مالمیر" گفت: با توجه به افزایش سرقت دوچرخه از داخل پارکینگ منازل محدوده تهرانسر و مراجعه به کلانتری و اعلام شکایت مال باختگان موضوع دستگیری سارقان در دستور کار تیم عملیت کلانتری 150 تهرانسر قرار گرفت.

به گزارش رکناوی بیان داشت: در پایش های اطلاعاتی مشخص شد که سرقت ها بین ساعت 3 عصر تا 8 شب هنگامی که تردد به داخل ساختمان زیاد و امکان باز بودن برخی از درب های ورودی وجود دارد انجام می شده و سارقان از غفلت شهروندان سوء استفاده و پس از ورود به پارکینگ دوچرخه های گران قیمت به ارزش 50 میلیون ریالی را سرقت و سریعا به داخل منزل خود که در همان محل سکونت داشتند انتقال می دادند.

سرهنگ مالمیر با اشاره به اینکه در تحقیقات پلیسی مشخص شد که سرقت ها توسط 3 سارق انجام شده است، توضیح داد: با شناسایی سارقان، مراقبت های ویژه آغاز و هنگامی که سارقان مجدد برای سرقت دوچرخه به آپارتمانی مراجعه کرده بودند، هنگام خروج دستگیر شدند.

رئیس کلانتری تهرانسر با اشاره به اینکه سارقان پس از سرقت و اطمینان از اینکه مورد شناسایی واقع نشده اند، دوچرخه های مسروقه را در سایت دیوار برای فروش بارگذاری می کردند ، گفت: متهمان تعدادی از دوچرخه های سرقتی را شهرستان ها می فرستادند،

وی تصریح کرد: با اقرار متهمان به 20 فقره سرقت، سارقان با دستور قضائی روانه زندان شدند.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه