جرایم رایانه‌ای با افزایش مراجعات به بورس رخ نداده است
همراه ما باشید

فرمانده انتظامی تهران بزرگ:

جرایم رایانه‌ای با افزایش مراجعات به بورس رخ نداده است

آی‌سی‌تی‌نیوز - فرمانده انتظامی تهران بزرگ به تشریح آخرین وضعیت جرایم رایانه‌ای با افزایش مراجعات مردمی به بورس پرداخت.

سردار رحیمی، در گفت‎وگو با میزان در پاسخ به سوالی درباره اینکه آیا با توجه به افزایش مراجعات مردمی به بورس، با افزایش حجم جرایم رایانه‌ای روبه‌رو شده‌اید یا خیر، تصریح کرد: پلیس امنیت اقتصادی ما ارتباط خوبی را با بورس برقرار کرده است که از فضای ایجاد شده مراقبت کنیم.

وی با اشاره به توجه مردم به هشدارهای مسئولان تاکید کرد: تاکنون مساله امنیتی و تخلف خاصی ندیدیم، اما در حال کنترل فضا هستیم.

وی در ادامه به تشریح اقدامات انجام شده در حوزه غربالگری و سلامتی پرسنل این ارگان پرداخت و گفت: سلامت همکاران و پرسنل و نیرو‌هایی که با ما کار می‌کنند، در اولویت اساسی برای ما قرار دارد. از ابتدای شیوع این بیماری برنامه‌ریزی مفصلی انجام دادیم که موفق به انجام غربالگری در ۸۰ تا ۸۵ درصد نیرو‌ها و خانواده‌های پرسنل شدیم.
فرمانده انتظامی تهران بزرگ با بیان اینکه حجم مراجعات مردمی به مراکز انتظامی در طول روز به ۱۷ هزار نفر می‌رسد، خاطرنشان کرد: کار غربالگری در حال انجام است، اما رعایت سلامت همکاران در گام اول و رعایت سلامتی و مراقبت از محیط‌هایی که با مراجعه مردم روبه‌روست، به طور جد در دستور کارمان قرار دارد.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ در پایان خاطرنشان کرد: خودروها، اماکن انتظامی روزانه یک یا دو بار و بعضا سه بار گندزدایی و ضدعفونی می‌شوند.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه