دولت همواره برای ایجاد سامانه حقوق و دستمزد بهانه می‌آورد
همراه ما باشید

دولت همواره برای ایجاد سامانه حقوق و دستمزد بهانه می‌آورد

دولت همواره برای ایجاد سامانه حقوق و دستمزد بهانه می‌آورد

آی‌سی‌تی‌نیوز - عضو کمیسیون بودجه مجلس گفت: دولت برنامه‌ای برای راه‌اندازی سامانه حقوق و دستمزد ندارد و همیشه برای انجام این کار بهانه می‌آورد.

حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس گفت: با وجود تأکید و تصریح قانون برنامه ششم بر راه‌اندازی سامانه حقوق و دستمزد به منظور شفافیت در پرداخت حقوق‌ها دولت برنامه‌ای برای انجام این کار ندارد. 

به گزارش فارس وی افزود: دولت همواره برای راه‌اندازی سامانه حقوق و دستمزد بهانه می‌آورد و در واقع دولت برنامه‌ای برای راه‌اندازی سامانه حقوق و دستمزد ندارد. 

عضو کمیسیون بودجه و محاسبات مجلس اظهار داشت: حدود سه سال است از زمان اجرای برنامه ششم توسعه می‌گذرد و ما وقتی موضوع راه‌اندازی سامانه حقوق و دستمزد را از دولت پیگیر می‌شویم، یک روز می‌گوید وظیفه وزارت اقتصاد است و یک روز می‌گوید وظیفه معاونت امور استخدامی و واقعیت این است که به هر حال دولت مسئول این کار است. هر جزئی از دولت که مسئول باشد باید این کار انجام شود. 

حاجی‌دلیگانی خاطرنشان کرد: دولت همانطور که گفتم اقدامی برای راه‌اندازی سامانه حقوق و دستمزد نکرده و می‌گوید مجلس و صدا و سیما حقوق‌های خود را اعلام نمی‌کنند. 

وی در پایان گفت:‌ دولت سامانه حقوق و دستمزد را راه‌اندازی کند و در این شرایط هر کسی که حقوقش را اعلام نکند رسوا می‌شود.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه