همکاری فیلیمو و انجمن اتیسم ایران
همراه ما باشید

همزمان با ماه جهانی اتیسم صورت گرفت؛

همکاری فیلیمو و انجمن اتیسم ایران

آی‌سی‌تی‌نیوز - در راستای مسئولیت اجتماعی فیلیمو و  با همکاری انجمن اتیسم ایران همزمان با ماه آوریل، ماه جهانی اتیسم (14 فرودین تا 14 اردیبهشت) فیلم‏ها و سریال‏های ایرانی و خارجی با موضوع "اتیسم" در راستای آگاهی و شناخت بیشتر مردم نسبت به این اختلال ،  صفحه مخصوصی به نام اتیسم، در وی او دی فیلیمو آغاز به کار کرد.

همزمان با ماه جهانی اتیسم صورت گرفت؛ همکاری فیلیمو و انجمن اتیسم ایران در این صفحه 10 عنوان فیلم و سریال به نام‏های طاقت بیار لطفا، دکتر خوب، زیگ زاگ، حسابدار، جاخالی در باره جاخالی، مرد بارانی، من خان هستم، مولی، رمز مرکوری، مری و مکس و شکلات بارگذاری شده است؛ این لیست از فیلم‏ها و سریال‏ها در آینده نزدیک کامل‏تر خواهد شد.

فیلیمو تا کنون با انتشار فیلم‏ها و سریال‏های متعددی از جمله مانکن، نهنگ آبی، دل، احضار، 23نفر، مطرب، دوپاپ، شیرشاه و ...برای ناشنوایان و نابینایان  در راستای مسئولیت اجتماعی اقدام کرده است و هر روز مجموعه فیلم‏ها و سریال‏های بیشتری را برای مخاطبان خود مناسب سازی و آماده سازی می‏کند.

علاقمندان به موضوع "اتیسم" می‏توانند جهت استفاده از این آثار با مراجعه به سایت به نشانی https://www.filimo.com/tag/Autism از این خدمت جدید بهره ‏مند شوند.

 

(این مطلب یک رپورتاژ آگهی است.)

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه