دولت بنا ندارد شبکه ملی اطلاعات را عملیاتی کند
همراه ما باشید

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس:

دولت بنا ندارد شبکه ملی اطلاعات را عملیاتی کند

آی‌سی‌تی‌نیوز - عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با بیان اینکه دولت روحانی عزمی برای جمع و جور کردن فضای مجازی که عده‌ای در زمان شیوع کرونا با روح و روان مردم بازی کردند ندارد گفت: متاسفانه این دولت اراده‌ای برای عملیاتی کردن شبکه ملی اطلاعات ندارد.

به گزارش فارس ابوالفضل ابوترابی عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه دولت آقای روحانی به ویژه در دوره دوازدهم هیچ کار بزرگی به نفع مردم و معیشت آنان انجام نداده است، اظهار داشت: متاسفانه تمامی کارهای دولت در راستای سلب اعتماد و ناامیدی مردم بوده است.

وی افزود: دولت روحانی ۶ سال کارت سوخت را حذف کرد و بعد هم با بدترین شرایط ممکن استفاده از کارت را احیا کرد. این در حالی است که ما حتی شاهد معذرت خواهی خشک و خالی از سوی رئیس‌جمهور و زنگنه نبودیم در حالی که هزینه‌های مادی زیادی روی دست مردم به دلیل حذف کارت سوخت و احیای استفاده از آن باقی مانده است.

 

**دولت یازدهم و دوازدهم عزمی برای اصلاح نظام بانکداری نداشت

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: شعار و همایش در این دولت زیاد بوده اما مردم از این رفتارها خسته شده و فقط کار و فعالیت واجرای وعده‌ها را می‌خواهند.

ابوترابی تصریح کرد: مقام معظم رهبری بارها اصلاح ساختار اقتصادی را مطالبه کردند ولی آقایان روحانی و نوبخت فقط وعده و وعید داده و شو اجرا می‌کنند.

وی افزود:‌دولت یازدهم و دوازدهم عزمی برای اصلاح نظام بانکداری نداشتند. در حالی که رهبر معظم انقلاب در این باره بارها تذکر داده‌اند؛ وقتی هم که مجلس دهم طرح اصلاح نظام بانکداری را عملیاتی کرد، شاهد سنگ اندازی دولت برای عدم نتیجه بخشی آن هستیم.

 

**دولت بنا ندارد شبکه ملی اطلاعات را عملیاتی کند

وی خاطرنشان کرد: گرانی‌های اخیر در کشور نشات گرفته از عدم مدیریت دولت است ضمن اینکه متاسفانه ما شاهد فضای مجازی رها شده که به کابوس خانواده‌ها تبدیل شده و کاملا مسموم است هستیم.  

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: فضای مجازی در حال حاضر یله و رها بوده و در قضیه شیوع کرونا در ایران با روح و روان و اعصاب مردم بازی کرد.

ابوترابی در پایان خاطرنشان کرد: دولت روحانی عزم برای جمع و جور کردن فضای مجازی ندارد و به همین دلیل اراده‌ای برای شبکه ملی اطلاعات نداشته و نمی‌خواهد آن را عملیاتی کند.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه