علت شلوغی دفاتر پیشخوان دریافت کد بورسی است
همراه ما باشید

علت شلوغی دفاتر پیشخوان دریافت کد بورسی است

آی‌سی‌تی‌نیوز - مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات گیلان با اشاره به اینکه شبکه دیتای استان به پایداری رسیده است، گفت: علت شلوغی های دفاتر پیشخوان به دریافت کد بورسی یا خرید سیم کارت برمی گردد که طبق آخرین گزارش ها روند کاهشی دارد.

فرزاد توکلی در گفت وگو با ایسنا، در خصوص وضعیت اینترنت خانگی استان اظهار کرد: آخرین تغییرات دیتای استان بین ساعت ۲.۵ تا ۵.۵ بامداد امروز انجام شد و در حال حاضر شبکه اینترنت استان به پایداری رسیده است و مشکلی وجود ندارد.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گیلان افزود: اگر موردی اختلالی در شبکه باشد، مشترکان می توانند از مراکز فراهم کننده خود علت را جویا شوند.

وی در پاسخ به علت شلوغی دفاتر پیشخوان گفت: پس از اعلام اعطای وام یک میلیونی به افرادی که سیم کارت به نام آنان است، شاهد تعدد مراجعه و شلوغی دفاتر پیشخوان در همه نقاط استان بودیم که با اعلام وزارت مبنی بر ثبت نام آنلاین دریافت سیم کارت و ارسال از طریق پست برای متقاضیان، از بار شلوغی ها کاسته شد؛ اما علت شلوغی مجدد دفاتر پیشخوان در مرکز استان دریافت کد بورسی است.

توکلی بیان کرد: با توجه به اینکه طی تفاهم نامه ای در سطح ملی افراد برای دریافت کد بورسی و احراز هویت بجای مراجعه به کارگزاری ها، به دفاتر پیشخوان مراجعه می کنند، براین اساس علت شلوغی های دفاتر پیشخوان به دریافت کد بورسی یا خرید سیم کارت برمی گردد که طبق آخرین گزارش ها روند کاهشی دارد.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گیلان تصریح کرد: افراد هرگونه انتقاد یا پیشنهاد در خصوص روند فعالیت خدمات پستی، پست بانک، تلفن همراه و ثابت، اینترنت را می توانند به سامانه تلفنی ۱۹۵ اعلام کنند تا در اسرع وقت پیگیری و بررسی شود.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه