بازدید وزیر ارتباطات از روند آماده‌سازی تجهیزات VDSL مخابرات تهران
همراه ما باشید

بازدید وزیر ارتباطات از روند آماده‌سازی تجهیزات VDSL مخابرات تهران

آی‌سی‌تی‌نیوز - جهرمی، وزیر ارتباطات و فن آوری اطلاعات روز دوشنبه اول اردیبهشت ماه از روند آماده سازی تجهیزات فنی و زیر ساخت جهت واگذاری VDSL از مراکز مخابراتی شهید محلاتی و جماران بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه تهران، جهرمی در این بازدید ضمن اشاره به اهمیت پروژه VDSL در حوزه باند پهن و چهار برابر شدن سرعت فعلی اینترنت مشتریان، اظهار داشت: با اجرا و آماده سازی پروژه VDSL  در نقاط مختلف، توسعه پورت های VDSL شهری انجام شده است و شهروندان تهرانی می توانند از افزایش ظرفیت و ارتقا قابل ملاحظه سرعت و پهنای باند شبکه دیتا با فناوری VDSL بهره مند شوند.

در همین رابطه:‌ اینترنت خانگی VDSL با سرعت ۴ برابر در تهران در حال نصب است
وزیر ارتباطات گفت: شبکه‌اینترنت خانگی VDSL با ۴ برابر سرعت ADSL در تهران با سرعت خوبی در حال نصب است.

به گزارش خبرنگار مهر، محمدجواد آذری جهرمی در اینستاگرام نوشت: امروز بازدیدهای میدانی از مراحل نصب تجهیزات VDSL در تهران داشتم و از نزدیک در جریان کار قرار گرفتم.

وی با بیان اینکه شبکه‌ اینترنت خانگی VDSL با ۴ برابر سرعت ADSL در تهران با سرعت خوبی در حال نصب است، ادامه داد: نیاز به هماهنگی بیشتری با شهرداری تهران دارند که فردا برای حل مشکلات به شهرداری خواهم رفت تا با مساعدت شهردار تهران، کار سرعت بیشتری بگیرد.

وزیر ارتباطات گفت: مخابرات ایران، تاکنون برای ۲۴۸هزار مشترک ظرفیت VDSL دایر کرده که ۶۲ هزار آن واگذار شده است. تاکنون ۱۵۰هزار مشترک مخابرات ایران در تهران درخواست ارتقا داده‌اند که واگذاری به مابقی هم با سرعت در حال انجام است.

به گفته جهرمی یک اپراتور دیگر هم برای ۱۰هزار مشترک، خدمات پرسرعت جدید دایر کرده که ظرف هفته آینده تقدیم مشترکین خود خواهد کرد.

وی گفت: کار با سرعت خوبی در حال انجام است و بر سر قولی که به شما دادیم ، هستیم.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه