والدین دانش‌آموزان باید اپلیکیشن «شاد» را نصب کنند
همراه ما باشید

وزارت آموزش و پرورش:

والدین دانش‌آموزان باید اپلیکیشن «شاد» را نصب کنند

والدین دانش‌آموزان باید اپلیکیشن «شاد» را نصب کنند

آی‌سی‌تی‌نیوز - وزارت آموزش و پرورش با ارسال پیامکی از اولیای دانش‌آموزان خواست تا اپلیکیشن شبکه آموزشی دانش‌آموز (شاد) را نصب کنند.

به گزارش ایسنا، در متن پیام این وزارتخانه خطاب به اولیای دانش‌آموزان آمده است: «والدین گرامی، سلام. لطفا اپلیکیشن شبکه آموزشی دانش‌آموز (شاد) را از لینک http://shaddl.medu.ir نصب نمایید».

در همین رابطه: راهنمای عمل شبکه آموزشی شاد ویژه مدیران
وزارت آموزش و پرورش راهنمای عمل شبکه آموزشی شاد ویژه مدیران و فرایند ورود به این شبکه را اعلام کرد.

ابتدا در سامانه سناد اطلاعات پرسنل و دانش آموز را اصلاح کنید و چنانچه این اطلاعات برای مدرسه شما به درستی وارد شده است، نیاز به مراجعه به سامانه سناد نیست.

اپلیکیشن شاد را از لینک زیر دانلود و روی دستگاه هوشمند خود نصب کنید. http://Shaddl.medu.ir   

مدیران همان شماره همراه خود را که در سامانه سناد ثبت کرده اند، در برنامه شاد ثبت و پیامک تایید را روی همان شماره دریافت و وارد می‌کنند. سپس نام کاربری خود را در برنامه ثبت می‌کنند. نام کاربری برای تمام افراد ثبت شده و در سامانه مدرسه قابل رویت است. 

گزینه ورود «مدیر/ معلم / دانش آموز» را انتخاب و پس از انتخاب نقش مدیر کد ملی خود را در کادر مشخص شده وارد کنید و گزینه تایید را بزنید.

در کادر بازشده گزینه «مشاهده لیست مدارس» را بزنید و در میان اسامی نام مدرسه خود را انتخاب و سپس تایید کنید.

همه گروه‌های کلاسی شما تشکیل می‌شوند و شما به عنوان Owner یا صاحب گروه‌ها از طریق گزینه «مشاهده لیست گروه‌های کلاسی» می‌توانید فهرست و داخل کلاس‌ها را مشاهده کنید.​​​​​​

در تاریخ اعلام شده در شیوه‌نامه ارسالی از طرف وزارت آموزش و پرورش، تمام معلمان مدرسه خود را برای عضویت در برنامه شاد دعوت کنید.

پس از ثبت نام معلمان خود، در تاریخ مقرر شده در شیوه نامه ارسالی از طرف وزارت آموزش و پرورش دانش آموزان مدرسه خود را نیز به عضویت در برنامه شاد دعوت کنید.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه